Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Porcelanowe drobiazgi od Ćmielów Design Studio

red.

Porcelana to nie tylko wieloelementowe serwisy. Zobaczcie, co znajdziemy w ofercie Ćmielów Design Studio.

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. to największa fabryka porcelany cienkościennej w Europie. Połączenie dwóch fabryk miało miejsce niespełna rok temu. Spółka jest właścicielem trzech marek: „Ćmielowa”, „Chodzieży”i „Ćmielów Design Studio”, które charakterem i wizjonerstwem wytyczają linię współczesnej porcelany. Każda z marek ma swój odrębny charakter, wszystkie łączy jednak dbałość o szczegóły, precyzja ręcznego wykonania i zdobienia oraz pasja w tworzeniu kolejnych kolekcji.

„Ćmielów Design Studio” implikuje nowe, twórcze podejście do porcelany, szuka nowych trendów i skutecznie je interpretuje czerpiąc z doświadczenia i potencjału utalentowanych projektantów z całego świata.

Porcelana to nie tylko materiał używany do produkcji naczyń na skalę przemysłową. To delikatne tworzywo, które pomimo swojej kruchości jest bardzo plastyczne. Projektanci Ćielów Design Studio wykorzystują cały potencjał porcelanowego materiału stworzyli linię Giftware - serię spersonalizowanych, efektownych produktów, które są świetnym pomysłem na prezenty dla bliskich lub dla... samego siebie.

Porcelana to nie tylko wieloelementowe serwisy. To też drobne przedmioty, które towarzyszą swoim użytkownikom w codziennych rytuałach - kubki, solniczki czy wazony.

    Więcej o:

Skomentuj:

Porcelanowe drobiazgi od Ćmielów Design Studio