Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Poznaj trendy na targach HOME DECOR 2024

materiał reklamowy

W dniach 20-23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy zwiedzających z około 70 krajów. To międzynarodowe spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz w Polsce.

Poznaj trendy na targach HOME DECOR 2024
Poznaj trendy na targach HOME DECOR 2024
mat. partnera

HOME DECOR to targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Jest to biznesowa prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. Interesującą dla siebie ofertę znajdą tu przedstawiciele sieci handlowych i DYI, sklepów stacjonarnych i online oraz salonów wyposażenia wnętrz. To właśnie tutaj zobaczyć można nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tkanin i tekstyliów, ceramiki, szkła oraz innych elementów dekoracyjnych.

W tym samym czasie w sąsiednich pawilonach odbędą się największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej MEBLE POLSKA. Targi MEBLE POLSKA są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli. To największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Łącznie ekspozycja ponad 250 firm zajmie 7 pawilonów.

Scena INSPIRACJE

Podczas Targów HOME DECOR w dniach 21 i 22 lutego zapraszamy na SCENĘ INSPIRACJE. Na zwiedzających czekać będzie tu garść solidnej wiedzy oraz topowe, ale nieoczywiste nazwiska związane z polskim wzornictwem i marketingiem wnętrzarskim. Wydarzenie kierowane jest zarówno do projektantów i architektów wnętrz, jak i handlowców, producentów i dystrybutorów związanych z branżą wnętrzarską.

Pierwszego dnia zastanowimy się wspólnie, czy rozwój sztucznej inteligencji doprowadzi do rewolucyjnych zmian w branży wnętrzarskiej. Omówimy także największe wyzwania związane z urządzaniem wnętrz w Polsce w 2024 roku. Dyskutować będziemy również o sztuce dobierania dekoracji do ponadczasowych wnętrz.

Drugi dzień na scenie INSPIRACJE poświęcony będzie polskiemu designowi. Poznamy mocne strony polskiej branży projektowej. Przyjrzymy się najciekawszym realizacjom i przekonamy, że polskie wzornictwo tworzy wyjątkowe wnętrza. Zastanowimy się też nad strategią promocji polskiego biznesu wnętrzarskiego za granicą. 

Więcej informacji: www.homedecor.pl.

Poznaj trendy na targach HOME DECOR 2024
Poznaj trendy na targach HOME DECOR 2024
mat. partnera
    Więcej o:

Skomentuj:

Poznaj trendy na targach HOME DECOR 2024