Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przestronny taras... naturalnie!

DLH

O wyborze materiału na taras decyduje przede wszystkim jego praktyczność i trwałość. Tradycyjne płytki terakotowe są obecnie wypierane przez ekologiczne surowce. Na popularności zyskują deski kompozytowe łączące zalety drewna i praktyczność płytek ceramicznych.

Centralnym elementem architektury ogrodowej staje się obszerny taras, będący miejscem rodzinnych posiłków na łonie natury. Do jego budowy coraz częściej wybieramy ekologiczne materiały o eleganckim, naturalnym wyglądzie i dające komfortowe, ciepłe wrażenie dotykowe. Dla osób ceniących zalety naturalnych surowców na równi z łatwością utrzymania, doskonałym wyborem będą deski kompozytowe iDeck firmy DLPiękno natury i niezwykła trwałość

Drewniane konstrukcje są niezwykle atrakcyjne, jednak ich naturalne piękno wymaga konserwacji. Propozycją dla osób ceniących praktyczne rozwiązania, które nie wymagają szczególnej pielęgnacji, jest deska kompozytowa iDeck firmy DLH. Produkt wykonany z włókien drzewnych i bambusowych oraz wysokiej gęstości polietylenu (HDPE) jest bardzo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

- Deski kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne. Nie ulegają gniciu, działaniu owadów i pleśni, a także nie patynują pod wpływem promieni UV. Zachowują trwały kolor, bez dodatkowych zabiegów w postaci barwienia czy olejowania. Wystarczy je tylko regularnie przemywać wodą - mówi Wojciech Mogilnicki, Szef Produktu w firmie DLH Poland.

Komfort wzorowego designu

Deski kompozytowe Deck są dostępne w modnych kolorach szarym i brązowym oraz dwóch wymiarach i profilach. Pozwalają tworzyć różne kompozycje, od jednolicie gładkich powierzchni o stonowanej kolorystyce aż po tradycyjne realizacje w ciepłym kolorze drewna. Idealnie gładka i pozbawiona drzazg powierzchnia deski nie stwarza ryzyka zranienia. Ryflowania na powierzchni profili zapobiegają poślizgom, dlatego można je układać również przy basenie.

Deski kompozytowe iDeck idealnie nadają się do montażu przed domem i w ogrodzie, a także jako materiał na taras położony nad innymi pomieszczeniami mieszkalnymi lub garażem. Sprawdzone rozwiązania montażu pozwalają uzyskać estetyczny efekt, bez widocznych elementów łączących.

Deska kompozytowa iDeck DLH

- 20x140 mm w kolorze szarym

- 25x150 mm w kolorze brązowym

Cena: około 220zł/m2 brutto (wraz z całym systemem montażu)

www.dlh-poland.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Przestronny taras... naturalnie!