Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Schody strychowe FAKRO -wygodne wejście na strych

sponsorowany

Schody strychowe umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz wymogi bezpieczeństwa, a także zapewniają pełną wygodę użytkowania. Firma FAKRO obecnie zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku schodów strychowych i posiada w swojej ofercie różne ich modele, które pozwalają zaspokoić indywidualne potrzeby klientów.

Schody strychowe LWL Extra
Schody strychowe LWL Extra
FAKRO

Wszystkie składane schody FAKRO zapewniają wysoką szczelność i termoizolacyjność. W ofercie znajdują się schody segmentowe z drewnianą lub metalową drabinką, a także schody nożycowe. Wszystkie modele schodów strychowych FAKRO podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się” w stropie. Oszczędzają tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Zastosowane w schodach innowacyjne rozwiązania zapewniają wysoki komfort użytkowania. Odpowiednia konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach również drabinkę, usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów.

Schody strychowe LTK Energy
Schody strychowe LTK Energy
FAKRO

Schody strychowe FAKRO wpływają na znaczną oszczędność energii cieplnej w domu. Oprócz schodów energooszczędnych dostępne są także schody termoizolacyjne szczególnie zalecane do domów energooszczędnych oraz pasywnych. W ofercie znajdują się także schody specjalistyczne ognioodporne o odporności ogniowej 45-120 minut (w zależności od modelu). Dodatkowo montaż schodów strychowych jest bardzo szybki i prosty. System montażu pozwala na łatwe zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. W celu zwiększenia komfortu użytkowania oraz przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dodatkowe, takie jak listwy maskujące, dodatkowe stopnie, barierki zabezpieczające, poręcze, czy też zestawy izolacyjne i montażowe.

Schody nożycowe LST
Schody nożycowe LST
FAKRO
    Więcej o:

Skomentuj:

Schody strychowe FAKRO -wygodne wejście na strych