Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sofa Skey - wyjątkowa nowość od Swarzędz Home

red.

Marka Swarzędz Home zaprezentowała swój najnowszy produkt, sofę Skey - lekki, komfortowy mebel, który wręcz zaprasza, by zwinąć się na nim pod miękkim pledem z książką lub kubkiem herbaty. Miękkie, mięsiste poduszki pokryte wełnianym filcem i charakterystyczne "falbanki" - wszystko to czyni ze Skey idealny mebel "do przytulania".

Sofa zaprojektowana przez Jacka Mikołajczyka to kolejny mebel w kolekcji Skey. Jej pierwszymi elementami były: łóżko, tapicerowany taboret oraz regał. W tym roku do rodziny dołączyła sofa. Jej drewniana konstrukcja to nawiązanie do wzornictwa lat 50. i 60. – ukośnie ustawione, wysokie nóżki dodają jej wizualnej lekkości. Zresztą Skey to rzeczywiście lekki mebel – dwie osoby bez trudu przeniosą go z miejsca na miejsce. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że świetnie sprawdza się nawet w niewielkich mieszkaniach. Podobnymi zaletami charakteryzują się zresztą również inne meble z kolekcji Skey – to połączenie komfortu i wygody z mobilnością oraz łatwością zmiany aranżacji.

Przeczytaj także: Nowości od Swarzędz Home. Polska firma zachwyca

Sofa w falbanach

O wyglądzie sofy Skey w znacznym stopniu przesądza wykorzystany materiał tapicerski. Wełniany filc jest gruby, mięsisty, nadaje objętość poduszkom i układa się w okalające je „falbanki”. Bogata gama kolorów pozwala dopasować obicie precyzyjnie do kolorystyki wnętrza. Ciekawy efekt daje też zastosowanie tapicerki dwukolorowej – w komplementarnych lub kontrastowych barwach – odwracając poduszki oparcia, zmieniamy wygląd sofy.

Do towarzystwa

Jeśli w salonie potrzebujemy więcej komfortowych miejsc do siedzenia, warto do sofy dodać fotel Skey. A jeśli lubimy mieć pod ręką podręczny księgozbiór i kilka ulubionych drobiazgów, warto wykorzystać regał. Z kolei w sypialni idealnym towarzyszem dla łóżka Skey będzie wieszak, dzięki któremu wygodnie przygotujemy ubrania na uroczyste okazje lub kolejne dni tygodnia.

Jesienią 2017 na rynku pojawią się dodatkowo sofy i fotele Skey tapicerowane miękkimi tkaninami – jednobarwnymi oraz o geometrycznych wzorach.

    Więcej o:

Skomentuj:

Sofa Skey - wyjątkowa nowość od Swarzędz Home