Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Spieki kwarcowe FLORIM stone® obecnie zyskują coraz większą popularność.

Artykuł sponsorowany

Spiek kwarcowy to wielkoformatowa płyta wykonana w specjalnej technologii, ceniona przez Architektów i Projektantów za efekt prawdziwego kamienia oraz ogrom możliwości zastosowania. Spiek kwarcowy FLORIM stone® jest produktem ekologicznym uzyskanym z naturalnych materiałów, w którego składzie znajdują się mieszanki kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych oraz pigmentów ceramicznych. Różnorodność wzornictwa spieków FLORIM stone® daje nieograniczone możliwości projektowe. Płyty ze spieków kwarcowych, nieporównywalnie lżejsze i łatwiejsze w montażu niż kamień naturalny, występują w max. wymiarze 320cm x 160cm. Tego typu materiał, niepalny i odporny na zarysowania można stosować zarówno jako okładziny ścienne, podłogowe jak również na blaty kuchenne i łazienkowe. Puszczając wodze wyobraźni spieki FLORIM stone® nadają się do montażu we wszystkich wybranych przez Klienta miejscach w jego domu.

Tundra spiek Florim stone
Tundra spiek Florim stone
Pamir

Projektujący cenią ten materiał wykończeniowy za to, że widać w nim efekt prawdziwego kamienia. Spiek jest łatwy w montażu i możliwy w zastosowaniu w każdym pomieszczeniu wewnątrz i na zewnątrz budynku. Firma FLORIM zdobyła certyfikaty potwierdzające jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Certyfikat Koszerności, certyfikat Leed oraz Greenguard i NSF to dokumenty potwierdzające, że produkt spełnia surowe normy, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i spełnia wszelkie normy jakościowe.

Spiek FLORIM jest materiałem ekologicznym powstałym z materiałów naturalnych, w którego składzie znajdziemy mieszankę kwarcu, skał granitowych czy iłów łupkowych. Spiek powstaje pod wpływem dużego nacisku następnie wypalany jest w bardzo wysokiej temperaturze w wyniku tego procesu staje się elastyczny i lekki; odporny na wodę i ogień oraz odpornym na kwasy i zarysowania, a także odporny na czynniki zewnętrzne (promienie UV), ścieranie i uszkodzenia.

AQUA
AQUA
Pamir

Możliwości kolorów i wzorów jakie możemy zobaczyć na spiekach FLORIM są różnorodne. Poczynając od kolorów mono, klasycznych poprzez układ mozaikowy i kolory drewnopodobnych wykończeń imitujące drewno z wyraźnym zaznaczeniem słoi a kończąc na wzorach takich, jak naturalny kamień: granity, marmury, beton a nawet metal. Spieki FLORIM są alternatywą dla kamienia naturalnego w przeciwieństwie do kamienia naturalnego są wyjątkowo cienkie od 6mm – 12mm - 20mm i zdecydowanie lżejsze co daje im możliwości montażu na elewacjach zewnętrznych i wewnątrz budynków. Spieki FLORIM – wielkoformatowe płyty są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, mróz, etc. dlatego sprawdzają się świetnie jako materiał do wykończenia elewacji. Nawet podczas pożaru spieki FLORIM zachowają swój kształt, fakturę i kolor ponieważ są w 100% niepalne i nie wydzielają dymu ani innych substancji toksycznych.

METAL BURNISHED
METAL BURNISHED
Pamir

Spieki FLORIM znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, a szczególnie w montażu na: ściany, podłogi, schody, sufity i jako obudowa kominków. Firma Pamir, która posiada ponad 44 letnie doświadczenie w pracy z kamieniem może pochwalić się wieloma realizacjami ze spiekiem w roli głównej. Nasze realizacje to przede wszystkim kuchnie i łazienki, ale zabudowy kominków czy schody również są w naszej ofercie. Przy współpracy firmy Pamir z architektami mamy grono zadowolonych Klientów, dla których stworzyliśmy przestrzenie cieszące oko i zdobiące części wspólne ich domów i mieszkań.

TUNDRA
TUNDRA
Pamir

Dzięki temu, że spieki FLORIM są przyjazne dla środowiska i zachowują odporność w kontakcie z żywnością, są odporne na rozwój pleśni, grzybów i bakterii – nie uwalniają się z nich żadne substancje chemiczne, co potwierdzone zostało certyfikatem i mogą być montowane na blaty kuchenne oraz blaty stołów. Spieki  FLORIM jako materiał ponadczasowy, niezwykle elegancki i trwały robią obecnie zawrotną karierę. FirmaPamir, po realizacji wielu projektów z branży K&B otrzymuje  informacje zwrotne mówiące o jakości produktu i jakości wykonania montaży. Zadowoleni Klienci cenią sobie dbałość o szczegóły tak wizualne spieków jak i wykonanie detali montażowych w ich kuchni czy łazience. Montażyści firmy Pamir tworzą wykwalifikowaną kadrę, która bez problemu montuje wielkogabarytowe płyty Florim. Nasi współpracownicy służą doświadczeniem i radą na wstępnym etapie doboru materiału. Wiedza pracowników firmy Pamir w temacie obróbki spieków pozwala na dokładne i bezbłędne wkomponowanie w przestrzeń użytkową spieków FLORIM zgodnie z zamierzonym projektem. W siedzibie firmy Pamir przy ul. Świderskiej 37 w Warszawie dla naszych Klientów prezentujemy pełnowymiarowe slaby spieków FLORIM oraz mniejsze formaty próbek.

SAHARA NOIR
SAHARA NOIR
Pamir

Oprócz bardzo dobrych parametrów technicznych spieki FLORIM mają nietuzinkową, prezentację, bardzo bogatą paletę kolorystyczną oraz równie oryginalne wzornictwo tworzone przy współpracy ze znanymi markami obecnymi na włoskim rynku. Dzięki współpracy z projektantami spieki FLORIM można dopasować do wnętrz o różnej stylistyce. Świetnie sprawdzą się w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, hoteli czy w budynkach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy do współpracy pamir@pamir.com.pl

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Spieki kwarcowe FLORIM stone® obecnie zyskują coraz większą popularność.