Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowe komody od Wood & Paper

red.

Polska marka inspirującą się rodzimym wzornictwem z lat 50. i 60. tworzy meble łączące funkcjonalność i urok, a komody to jej specjalność. Poznajcie Wood & Paper i ich meble.

Wood & Paper to polska marka, która tworzy meble inspirowane rodzimym wzornictwem lat 50. i 60. Specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu komód. Wood & Paper oferuje komody w różnych wariantach – pod telewizor, do sypialni czy biura. Wspólnym elementem każdej z nich jest połączenie skandynawskiej prostoty z rodzimym retro designem.

Magda Jasińska, projektantka Wood & Paper, przełamuje proste formy, utrwalone w drewnie, żywą kolorystyką.

Projektując nasze komody, zależało mi, by pomieściły jak najwięcej rzeczy, a przy tym wciąż prezentowały się jak najlepiej. Stąd pomysł na wprowadzenie do ich szkieletów licznych szuflad i ruchomych półek, które dzielnie pomieszczą domowe biuro, ubrania czy zabawki. Postawiłyśmy na miłe dla oka barwy, niedominujące wnętrz, a dodające im wyrazu

– mówi Jasińska, projektantka i współwłaścicielka Wood & Paper.

W pokoju dziennym najlepiej sprawdzą się niewysokie szafki pod telewizor z wnęką na sprzęt RTV czy z szufladami na kolekcję płyt oraz ulubione książki. Te proste w formie meble wykonane z naturalnego drewna i przełamane barwnymi akcentami dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Z kolei do przechowywania rodzinnej zastawy, drobiazgów zdobytych na pchlim targu i innych domowych skarbów najlepiej sprawdzi się regał ozdobiony intarsją z dębiny, buczyny i orzecha.

Uzupełnieniem serii komód marki są szafki nocne w minimalistycznym, skandynawskim wydaniu. Te nieduże meble, wykonane z litego drewna pomieszczą wszystko, co warto mieć „pod ręką", na przykład telefon, niedokończoną książkę, ciepłe skarpety, okulary czy ładowarkę.

    Więcej o:

Skomentuj:

Stylowe komody od Wood & Paper