Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

System KAN-therm ultraLINE – ponadczasowa jakość i wydłużona gwarancja

Artykuł sponsorowany

Inwestorom, instalatorom jak i najemcom lokali zależy na prawidłowej eksploatacji instalacji grzewczych i wodociągowych oraz na ich niezawodnym działaniu. Zwracają oni uwagę na funkcjonalność oraz komfort użytkowania zastosowanych rozwiązań oraz udzielaną gwarancję.

System KAN-therm ultraLINE – ponadczasowa jakość i wydłużona gwarancja
System KAN-therm ultraLINE – ponadczasowa jakość i wydłużona gwarancja
KAN

Profesjonalny montaż systemu, zgodny z przepisami budowlanymi, ale także przekazanie lokalu w użytkowanie to jedno. Dla wszystkich niezmiernie ważną kwestią jest również gwarancja, jakiej udziela producent. Wszystkie rozwiązania KAN, objęte są standardową 10-letnią gwarancją. Poza jednym wyjątkiem, który zapewnia jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa.

Dłuższa gwarancja, większe bezpieczeństwo

System KAN-therm ultraLINE charakteryzuje uniwersalność i wielofunkcyjność. Wynika to z możliwości zastosowania różnego rodzaju rur, takich jak: PERTAL2 z warstwą aluminium, PEXC i PERT2 z warstwą EVOH, a także tej samej konstrukcji kształtek w wersji mosiężnej lub PPSU oraz symetrycznej tulei PVDF. Cechą szczególną systemu jest bezoringowa konstrukcja kształtek i symetryczna tuleja, które gwarantują wysoką odporność systemu na błędy montażowe oraz proces starzenia się materiałów podczas eksploatacji instalacji. Rury PERTAL2 z warstwą aluminium, PEXC i PERT2 z warstwą EVOH, poprzez zastosowanie wysokiej jakości polietylenu wykazują dużą wytrzymałość. Dzięki temu system charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem montażu i eksploatacji, a także trwałością.

Stosując system KAN-therm ultraLINE w ogrzewaniu, chłodzeniu czy zaopatrzeniu w wodę w budynku indywidualnym (niekomercyjnym), możesz uzyskać przedłużoną gwarancję do 15 lat. Jednym z jej warunków jest montaż sytemu przez wykwalifikowanego specjalistę, zgodnie z przepisami budowlanymi. 
Obok gwarancji istotnym aspektem jest zaufanie do materiałów użytych w instalacji. Wszystkie elementy systemu KAN-therm ultraLINE posiadają certyfikaty i atesty oraz dopuszczenia, co oznacza pewność, że produkt został wykonany zgodnie z wszelkimi wymaganiami.

System KAN-therm ultraLINE
System KAN-therm ultraLINE
KAN

Wybór sposobu montażu

Systemu KAN-therm ultraLINE z pełnym powodzeniem można użyć do montażu instalacji grzewczych trójnikowych czy też rozdzielaczowych. Instalacja trójnikowa w porównaniu do instalacji rozdzielaczowej jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem z racji na użycie mniejszej ilości rur.

Rozdzielaczowy system z kolei jest podobny do systemu ogrzewania płaszczyznowego. Umożliwia oddzielne podłączenie grzejników do rozdzielacza umieszczonego za źródłem ciepła. Ten rodzaj montażu pozwala na pozbycie się wszelkich kształtek w warstwie posadzki, a także zmniejsza obawy właściciela o ewentualne awarie. Pociąga to za sobą konieczność zastosowania większej ilości rur przy jednoczesnym ograniczeniu liczby kształtek.
Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym Poradniku Projektanta i Wykonawcy KAN.

Czysta woda o niezmienionym smaku

Jednym z najważniejszych aspektów użytkowania systemu KAN-therm ultraLINE jest jego neutralność wobec cieczy przenoszonych rurą. Jest to szczególnie ważne w przypadku systemów zaopatrzenia w wodę. Wszystkie elementy tego systemu posiadają atesty higieniczne potwierdzające brak wpływu na wodę pitną. Gładka wewnętrzna powierzchnia rur i kształtek nie pozostawia miejsca na osadzanie się kamienia i zanieczyszczeń, co wpływa na dobrą jakość wody.

System KAN-therm ultraLINE
System KAN-therm ultraLINE
KAN

Od ponad 30 lat dostarczamy wysokiej jakości produktów i rozwiązań, które znajdują zastosowanie w instalacjach grzewczych, chłodniczych, wodociągowych, a także instalacjach przemysłowych.

    Więcej o:

Skomentuj:

System KAN-therm ultraLINE – ponadczasowa jakość i wydłużona gwarancja