Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

System MB-Skyline Type R od Aluprof z nagrodą Stol Archi 2022

sponsorowany

Innowacyjne drzwi przesuwne z ukrytą ramą MB-Skyline Type R od Aluprof nagrodzono kolejnym branżowym wyróżnieniem. System został doceniony w konkursie StolArchi 2022, zdobywając nagrodę główną w kategorii Forma.

System MB-Skyline Type R od Aluprof z nagrodą Stol Archi 2022
System MB-Skyline Type R od Aluprof z nagrodą Stol Archi 2022
Fot. Aluprof

StolArchi to konkurs organizowany przez redakcję miesięcznika „Forum Branżowe”, w którym przedstawiciele biur projektowych nagradzają najlepsze produkty z branży stolarki otworowej. Wyróżnienia przyznawane są przez praktyków, którzy każdego dnia wykorzystują w swoich projektach systemy okienne i drzwiowe – dzięki temu są w stanie doskonale ocenić nie tylko ich walory wizualne, ale też funkcjonalne. Zdobycie nagrody głównej w kategorii Forma przez system MB-Skyline Type R stanowi potwierdzenie najwyższej jakości oraz innowacyjności rozwiązania oferowanego przez Aluprof.

To już kolejna nagroda Stol Archi, która trafiła do dostawcy nowoczesnych systemów aluminiowych i innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W minionym roku Aluprof otrzymał wyróżnienie w kategorii funkcja – innowacja oraz nagrodę w kategorii głosowanie internautów za system MB-79N.

MB-Skyline Type R – sposób na spektakularne, szklane ściany

MB-Skyline Type R firmy Aluprof to panoramiczne drzwi przesuwne z ukrytą ramą. Dzięki zastosowaniu wąskich słupków, które na połączeniu skrzydeł mają jedynie 25 mm szerokości, stworzona konstrukcja zyskuje efekt lekkości i pozwala zatrzeć granicę między wnętrzem a przestrzenią wokół budynku, jednocześnie wpuszczając do wnętrz dużą ilość światła dziennego. Maksymalna wysokość konstrukcji to aż 4 metry, co pozwala na uzyskanie imponujących, szklanych ścian. Pomimo pokaźnych rozmiarów do przesuwania drzwi nie potrzeba dużej siły – zastosowane uszczelki ślizgowe sprawiają, że mechanizm działa niemal bezszelestnie. Z kolei zastosowane pakiety 3- szybowe o grubości od 52 do 60 mm pozwalają na zachowanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej.

System doceniony przez branżę

Stol Archi 2022 to nie pierwsza nagroda, jaka trafia do firmy Aluprof za MB-Skyline Type R. System wyróżniono już przyznając mu tytuł TopBuilder 2022 w kategorii Produkt, a dodatkowo rozwiązanie to zostało nagrodzone podczas 31. Konwentu Stolarki VIP – doceniono m.in. jego wyjątkową innowacyjność.

    Więcej o:

Skomentuj:

System MB-Skyline Type R od Aluprof z nagrodą Stol Archi 2022