Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

TOPBUILDER 2024 dla regulowanej rynny środkowej VELUX

sponsorowany

VELUX otrzymał nagrodę TOPBUILDER za innowacyjne rozwiązanie - regulowaną rynnę środkową. Nagroda ta przyznawana jest przez Redakcję miesięcznika „Builder” i Kapitułę Nagrody za wysokiej jakości produkty oraz innowacyjne rozwiązania dla budownictwa.

VELUX otrzymał nagrodę TOPBUILDER za innowacyjne rozwiązanie
VELUX otrzymał nagrodę TOPBUILDER za innowacyjne rozwiązanie
Fot. Velux

W tym roku statuetki wręczono 44 firmom. W kategorii Inwestycje – 17 nagród, w kategorii Produkty – 27 oraz 1 statuetka w kategorii Usługi. Wśród produktów doceniono 12 nowości rynkowych, 5 innowacji, 5 produktów jako nowość i innowacja oraz 5 jako rozwiązania sprawdzone w eksploatacji.

Regulowana rynna środkowa VELUX została uznana za innowacyjne rozwiązanie dla budownictwa. Kapituła konkursu doceniła rozwiązanie polegające na regulowaniu szerokości rynny środkowej przy montażu zestawów okien obok siebie od 100 do 160 mm. Pozwala to na dostosowanie produktu do rzeczywistych wymiarów krokwi i odległości między oknami dachowymi. Regulacja rynny ma wpływ również na wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędu przy montażu okna. Zastosowana rynna odwadniająca zapewni dodatkowe bezpieczeństwo poprzez bezpieczne i skuteczne odprowadzanie wody z górnej części okna dachowego. 

Właściwości rynny zostały sprawdzone w jednym z największych tuneli aerodynamicznych w Europie, aby zapewnić ochronę przed różnymi warunkami pogodowymi. Ponadto produkt poddano tzw. testom terenowym, w których uczestniczyli zewnętrzni specjaliści. 

Produkt został wykonany z aluminium lakierowanego w kolorze ciemnoszarym. Będzie jest stałym elementem rozwiązań VELUX do zestawu kołnierzy w systemie ciepłego montażu.

Podczas uroczystej Gali statuetkę odbierał Waldemar Czarnocki, Manager Rozwoju Biznesu i Wsparcia Sprzedaży w VELUX Polska.

Jeden eksperyment jest lepszy niż tysiąc opinii ekspertów- to słowa założyciela VELUX, które nadal stanowią siłę napędową firmy VELUX i wpływają na naszą codzienną pracę. W VELUX kierujemy się dążeniem do tworzenia lepszych warunków życia. To wszystko dzięki naszemu podejściu, aby tworzyć produkty potrzebne, ale i  ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Naszą wiedzę, umiejętności i nowe pomysły wykorzystujemy, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Dzięki temu, że wsłuchujemy się w głosy otoczenia staramy się im wyjść naprzeciw. To motywuje nas do poszukiwania coraz to lepszych produktów. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, aktualizujemy bieżące parametry, pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności. A tego najlepszym dowodem są najnowsze rozwiązania takie jak regulowana rynna środkowa.

Waldemar Czarnocki, Manager Rozwoju Biznesu i Wsparcia Sprzedaży w VELUX Polska
TOPBUILDER 2024 dla regulowanej rynny środkowej VELUX
TOPBUILDER 2024 dla regulowanej rynny środkowej VELUX
Fot. Velux

Informacje o Grupie VELUX

Okna dachowe VELUX od ponad 80 lat wpuszczają światło dzienne i świeże powietrze do domów na całym świecie, tworząc lepsze warunki do życia. Oferujemy wachlarz produktów obejmujący okna dachowe i świetliki modułowe, rolety dekoracyjne, produkty przeciwsłoneczne i rolety zewnętrzne, a także rozwiązania montażowe i inteligentnego domu. Pomagają one tworzyć jasne, zdrowe i energooszczędne przestrzenie do życia, pracy, nauki i  zabawy pod dachem. Działamy globalnie — prowadzimy sprzedaż i produkcję w 37 krajach i zatrudniamy około 11 700  pracowników na całym świecie. Grupa VELUX należy do VKR Holding A/S, którego jedynym właścicielem są organizacje non-profit (FUNDACJEVELUX) i rodzina założyciela. W 2023 roku Grupa VELUX odnotowała łączny przychód 2,91 miliarda euro, a VKR Holding osiągnęła  łączny przychód 3,97 miliarda euro. FUNDACJE VELUX zaś przekazały na cele dobroczynne 184,6 milionów euro.  Więcej informacji na stronie velux.com.

Informacja o Grupie VELUX i spółkach siostrzanych w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 2,5 mld zł. Zatrudniają ponad 5090 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa oraz Starym Laskowcu. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W latach 2020-2021 Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce około 286 mln zł w modernizację i rozwój fabryk. Grupa VELUX jest obecna w Polsce od ponad 30 lat. Aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ok. 172 mln zł na wsparcie instytucji i organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży, a także na działania związane z rozwojem edukacji zawodowej. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania prezentowane są w regularnie publikowanych raportach ESG. Więcej informacji na www.velux.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

TOPBUILDER 2024 dla regulowanej rynny środkowej VELUX