Polski projekt: fotel Comfee Outdoor

red.

Fotel Comfee Outdoor od Noti, czyli kolejny dobry polski projekt.

comfee, fotel, noti, meble, design, polski design, polski projekt
Fotel Comfee Outdoor; proj. Anna Hrecka dla Noti
Fot. mat. prasowe

Fotel Comfee, zaprojektowany przez Annę Hrecką, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli firmy Noti. Nową propozycją poznańskiej firmy jest fotel Comfee Outdoor, który świetnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzach. Teraz bez obaw można postawić go na werandzie, tarasie czy ogrodzie.

Nowe siedziska występują w belgijskiej tkaninie Como (do wyboru osiem różnych odcieni), która jest odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne, silne słońce czy deszcz, a także zmywalna, przez co meble stają się wyjątkowo funkcjonalne. Stelaże mebli są ocykowane (a więc nie ulegają rdzewieniu) i malowane w kolorach korespondujących z tkaniną siedziska. Można także wybrać Comfee w tkaninie siatkowej białej lub czarnej.

Kolekcja foteli wypoczynkowych Comfee inspirowana jest naturą. Kształt siedzisk przywodzi na myśl eteryczne dmuchawce lub otwierające się kielichy kwiatów. To propozycja lekkich i bardzo wygodnych siedzisk, które dzięki swojej formie umożliwiają wybranie komfortowej pozycji do wypoczynku. Wyjątkową wygodę użytkowania zapewnia konstrukcja zawieszenia siedziska na metalowym stelażu.

Jak Wam się podobają nowe fotele?

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Skomentuj:

Polski projekt: fotel Comfee Outdoor