Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: talerze Look At Me

red.

Look At Me - unikatowe talerze wyszukane na targach staroci, ozdobione autorskimi rysunkami. Świetny polski projekt!

Uwielbiamy wyszukiwać dla Was oryginalne przedmioty od polskich twórców! Dziś, w naszym cyklu "Polski projekt" prezentujemy niezwykłą kolekcję dekoracyjnych talerzy Look At Me. Można ich używać pojedyńczo lub łączyć , tworząc własne zestawy.

Talerze to wyszukane na targach staroci unikatowe egzemplarze. Autorskie wzory są własnoręcznie nanoszone przez autorkę kolekcji - Magdę Pilaczyńską, ilustratorkę i projektantkę. Wzory wypalane są w profesjonalnych piecach (w temperaturze 830 stopni Celsjusza), dzięki czemu są trwałe i nadają się również do podawania jedzenia.

Na poszczególnych elementach kolekcji pojawiają się te same motywy i kolorystyka. Znajdziemy na nich symbole (tj. serce, usta, oko, łzę), karciane elementy i fantastyczne postacie (np. pegaza, syrenę, kapelusznika biegnącego wśród wulkanów). Wszystko to sprawia, że zestawione ze sobą talerze tworzą wspólną historię.

Dzięki ręcznie nanoszonym autorskim ilustracjom na unikatowe talerze, każda sztuka jest niepowtarzalna. Przyznajemy, że kolekcja talerzy Look At Me Magdaleny Pilaczyńskiej zrobiła na nas ogromne wrażenie. Jakie są Wasze opinie? Czekamy na komentarze!

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski projekt: talerze Look At Me