Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: Rollo - nie tylko siedzisko

red.

Puf z uśmiechem, czyli Rollo. Zobaczcie nowość marki Noti.

Bohaterem kolejnej odsłony naszego cyklu "Polski projekt" jest Rollo - nowe, niekonwencjonalne siedzisko marki Noti, zaprojektowane przez Kasię Okińczyc.

To puf, który spełnia także inne funkcje - wszystko zależy od wyobraźni właściciela. Projektantka zmienia podejście do konstrukcji mebla, kwestionuje tradycyjne myślenie o siedzisku stosując nieoczywiste materiały i poszerzając jego funkcjonalność.

Rollo zostało stworzone z odpowiednio ustabilizowanej piłki gimnastycznej „ubranej” w specjalnie zaprojektowany pokrowiec, którego wzór to mozaika wyplatanych paneli układająca się w charakterystyczny, niekończący się uśmiech. To mebel wielopokoleniowy, atrakcyjny również dla dzieci. Dobry duch, przyjaciel domu, towarzysz.

Rollo może służyć do siedzenia, do wygodnego opierania nóg, jak i robienia prostych ćwiczeń przed ekranem telewizora. To mebel na kreatywne warsztaty, do pracy w grupie, do salonu, pokoju dziecięcego, nowoczesnego biura. Dzięki obciążeniu w dolnej części, ustawia się on w stabilnej pozycji. Mebel jest lekki, mobilny i wygodny.

Kolekcja utrzymana jest w świeżej, pastelowej kolorystyce. Dzięki niej puf komponuje się w stylowym mieszkaniu, nawet w minimalistycznym biurze, daje energię, a zarazem spokój i harmonię. Bryła pufa oparta jest na gumowej piłce wielkości 65 cm.

Wzór pokrowca stworzony przez projektantkę układa się w charakterystyczny uśmiech. Model REBEL posiada 3 okręgi przypominające oczy, ale Rollo ma więcej niż jedno oblicze. Dzięki geometrii i precyzyjnemu rozłożeniu elementów tkaniny na bryle, patrząc na puf, można dostrzec 6 ujęć - różnych grymasów twarzy, dzięki czemu mamy wrażenie personalizacji, obcowania z przedmiotem - „przyjacielem domu”.

Produkt jest ekonomicznie zapakowany - w kartonowe tekturowe pudełko o wielkości 37 x 37 x 15 cm, w którym znajduje się także specjalna pompka do piłki.

Jak Wam się podoba Rollo?

Skomentuj:

Polski projekt: Rollo - nie tylko siedzisko