Meble od celebrytów

red.

Paged Meble poprosił  Natalię Kukulską, Oliviera Janiaka i Michała Piróga o zaprojektowanie wyjątkowej kolekcji mebli.

meble, kukulska, piróg, janiak
Meble Celebrities line
mat. prasowe

 

Idea zainicjowania pierwszej w branży meblarskiej Celebrities line narodziła się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, gdzie ekipa "Co za tydzień" wraz z Michałem Pirógiem i Natalią Kukulską odwiedziła stanowisko Paged Meble.

 

Aby dokładnie zrozumieć proces i możliwości produkcyjne, gwiazdy odwiedziły fabryki Paged Meble w Jarocinie, Jasienicy i Sędziszowie. Każda z osób wybrała dowolny mebel, miała pełną swobodę przy projektowaniu i czuwała nad procesem jego modelowania. Ze swojej strony Paged Meble zapewnił zespół współpracujących konsultantów i konstruktorów, dzięki którym zaprojektowane meble są ergonomiczne i trwałe.

 

Natalia Kukulska zaprojektowała wyjątkowe łóżko z litego drewna. Mebel wykonany z naturalnych materiałów nazwała "Eko-sen".

 

meble, kukulska, piróg, janiak

 

 

Olivier Janiak stworzył zestaw półek na książki i płyty CD lub DVD, który nazwał "Zestawem Intelektualnym". Półki mogą być ustawiane razem, bądź osobno, a zamontowane małe kółeczka umożliwiają łatwe zmiany w aranżacji.

 

meble, kukulska, piróg, janiak

 

Michał Piróg natomiast nawiązał do wstążeczek, symbolizujących walkę z chorobami XXI wieku i tak powstało "Nieobojętne krzesło". Swój projekt określił mianem wegetariańskiego, ponieważ do produkcji jego krzesła nie wykorzystuje się klejów pochodzenia zwierzęcego.

 

meble, kukulska, piróg, janiak

 

Oficjalna prezentacja modeli kolekcji Celebrities line odbędzie się w niedzielę, 22 maja na Street of Design w Warszawie.

 

Tymczasem zobaczcie zdjęcia >>

Skomentuj:

Meble od celebrytów