Future Home Design - nowa polska marka

red.

Dekoracyjne wiosła, kręgle i meble z palet. Wszystko po to, aby nasze mieszkania wyglądały lepiej.

Future Home Design, dodatki do wnętrz, akcesoria, ozdoby wnętrz
Kręgle - 65 zł (3 sztuki)
fot. futurehomedesign.pl

Przedstawiamy Wam dzisiaj Future Home Design - polską markę powstałą w 2013 roku. W jej ofercie znaleźć można meble z palet, poszewki i plakaty. Nam szczególnie przypadły do gustu wyjątkowo oryginalne dekoracyjne boje, kręgle, wiosła i pieńki.

Wszystko zaczęło się w 2010 roku, kiedy powstała marka Future Bag.  Jej założyciele chcieli mieć torby, które coś mówią, wywołują emocję, zaciekawienie i dyskusję, a co najważniejsze, nie są pospolitymi plastikowymi torbami których na ulicach pełno. Po torbach przyszedł czas na dekoracje wnętrz. Tak narodziła się marka Future Home Design. Powstał nawet specjalny manifest:

Chcemy aby nasze domy i mieszkania wyglądały lepiej! Dość  podniecania się fotami designu z gazet i internetu, sami zaprojektujemy i zrobimy to tak samo. Mówimy dość kupowaniu tylko designu z zagranicy! Wszystko robimy sami, wymyślamy i wzorujemy się na najlepszych. Wykorzystujemy stare, robimy z nich nowe, lubimy drewno i biele, bawimy się drukiem, tym na materiale, jak i na papierze, szyjemy, skręcamy i malujemy.

- mówią właściciele marki.

Future Home Design, dodatki do wnętrz, akcesoria, ozdoby wnętrzfot. futurehomedesign.pl

Stawiają sobie za cel zwiększenie popularności polskiego designu i form graficznych, stworzenie rzeczy, które wywołują zainteresowanie i dyskusję. Chcą promować dobry gust w sytuacji, gdzie tandeta wygrywa tylko dlatego, że jest tania. I dodają:

Chcemy walczyć z marnością i pokazać, że nie musimy kupować produktów tylko sprowadzonych z zagranicy, możemy je wykonać w Polsce i się nimi cieszyć.  Pamiętając też, że za dobry design się płaci a nie daje jałmużnę, bądź bierze w gratisie.

Podobają Wam się produkty Future Home Design? Mamy dla Was niespodziankę!

Wpisując kod "DOMOSFERA" otrzymacie 15% rabatu na zakupy w sklepie futurehomedesign.pl. Macie czas do 18 listopada!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Future Home Design - nowa polska marka