Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczna kolekcja IKEA

red.

Świąteczna kolekcja IKEA ma w tym roku dwie odsłony. Wolicie nowoczesne pastele czy tradycyjne motywy?

W tym roku IKEA skupia się na drobnych rzeczach, które dają prawdziwą radość i wprawiają nas w świąteczny nastrój. W budowaniu chwil pełnych magii, pomoże tegoroczna kolekcja świąteczna VINTER w dwóch charakterystycznych stylach.

Z jednej strony to błyszczące i matowe powierzchnie, jasne drewno oraz świeże pastele. Z drugiej zaś tradycyjne, ciepłe barwy oraz piękno grawerowanych antycznych metali i koronek, symbolizujące klasyczny romantyzm i charakterystyczną dla świąt nostalgię. Wszystko to dopełnione białymi latarenkami i wiszącymi lampami w kształcie gwiazd z kolekcji STRALA.

Wśród propozycji znaleźć można m.in. różnego rodzaju bombki i ozdoby wiszące, bezzapachowe świece bryłowe i świeczniki, a także miękkie kapcie z antypoślizgową podeszwą. W świątecznym asortymencie nie mogło zabraknąć również nowoczesnych akcesoriów do pakowania: papierów, toreb, pudełek, etykietek, wstążek i taśm. Pojawiły się także formy do pieczenia, kubki, puszki, fartuchy i nakrycia stołowe w tradycyjnych odcieniach czerwieni i bieli.

Świąteczna propozycja IKEA to też nowoczesne oświetlenie z kolekcji STRALA. Lampywiszące w kształcie gwiazd, latarenki i dekoracje do łańcuchów oświetleniowych nadadzą wyjątkowy klimat każdemu wnętrzu.

Jak Wam się podoba świąteczna kolekcja IKEA?

Skomentuj:

Świąteczna kolekcja IKEA