Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Głośnik dla fanów dobrego wzornictwa

red.

Beolit 15 od B&O Play - skandynawski design i przenośna moc Bluetooth w całym domu.

Kupując nowy przedmiot chcemy, aby był świetny technicznie i niezawodny. Nie bez znaczenia jest również estetyka. Niezależnie od tego czy kupujemy nowy mebel czy sprzęt AGD, chcemy aby cieszył nasze oczy. Właśnie taki jest Beolit 15 - nowy głośnik od B&O Play (Bang & Olfusen). Musimy się przyznać, że zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia! Podobają nam się te czyste linie i świeże kolory.

Beolit 15 swój oryginalny wygląd zawdzięcza Cecilie Manz, uznanej duńskiej projektantce, współpracującej z takimi markami jak Fredericia Furniture, Böwer czy Muuto. 

Beolit 15 wyróżnia się aluminiowym grillem, miękko owiniętym wokół głośnika, oraz swoim paskiem z pełnej licowej skóry, który umożliwia łatwe przenoszenie. Obudowa głośnika wykonana jest z mocnego i wytrzymałego polimeru, a jego wierzch to antypoślizgowa taca dla mobilnego urządzenia. To produkt stworzony by trwać. Możesz go nazywać małym, silnym koniem pociągowym - jest niezawodny

- mówi Cecile Manz.

Teraz szczegółów technicznych. Beolit 15 wypełnia muzyką każde pomieszczenie - i czyni to z przejrzystością, która odkrywa wszystkie detale w niej zawarte. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu dźwiękowemu True360, wszyscy mogą cieszyć się  takimi samymi wrażeniami słuchowymi, bez względu na to, gdzie dokładnie znajdują się w danej chwili. Szczytowa moc tego głośnika to 240 Watt, czyli to niewielkie urządzenie jest w stanie wypełnić brzmieniem nawet większe pomieszczenia. Wbudowana bateria zdolna zapewnić jednorazowo do 24 godzin pracy głośnika. Beolit 15 jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Polar Blue, Natural Champagne and Shaded Rosa.

Jak Wam się podoba ten głośnik?

    Więcej o:

Skomentuj:

Głośnik dla fanów dobrego wzornictwa