New Atelier Cubes od Ćmielów Design Studio

Wiktoria Głodowska

New Atelier i New Atelier Cubes to doskonale zaprojektowana porcelana od Ćmielów Design Studio. Przyjrzymy się jej dokładniej.

New Atelier od Ćmielów Design Studio.
New Atelier Cubes od Ćmielów Design Studio.
Fot. mat. prasowe

Porcelanę New Atelier pokazywaliśmy wam już jakiś czas temu. Zaprojektowana przez Marka Cecułę - dyrektora artystycznego Ćmielów Design Studio, cenionego na całym świecie artystę i ceramika - podbiła nie tylko nasze serca. Prosta, minimalistyczna porcelana  otrzymała wiele prestiżowych nagród, ponadto została włączona do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie i we Wrocławiu. 

Mix and match - mieszaj i łącz

New Atelier to porcelana, która zachęca do zabawy i eksperymentów. Zaprojektowana została zgodnie z trendem "mix and match" (pol. "mieszaj i łącz"). Elementy można łączyć w dowolny sposób, tworząc różnokolorowe zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Co ważne, każda z tych kombinacji będzie wyglądać świetnie! Poszczególne naczynia dostępne są w białej, minimalistycznej wersji oraz z graficzną dekoracją z niebieskich, czerwonych i zielonych pasków.

New Atelier Cubes

Jest też druga odsłona kolekcji. New Atelier Cubes powstała przy udziale Edyty Cieloch. Białe filiżanki, talerzyki czy mleczniki zdobią lekkie, wielokolorowe sześciany w pozornie przypadkowych układach, tworząc głębię iluzji.

Musimy przyznać, porcelana New Atelier od Ćmielów Design Studio jest na naszej liście "TOP 10" polskiego współczesnego wzornictwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Ceny:

- New Atelier, porcelana, zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób - 400,37 zł; zestaw do kawy na 6 osób - 123 zł (dostępny w sprzedaży na sztuki).

- New Atelier Cubes, porcelana, zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób - 400,37 zł; zestaw do kawy na 6 osób - 123 zł (dostępny w sprzedaży na sztuki).

Skomentuj:

New Atelier Cubes od Ćmielów Design Studio