Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

IKEA prezentuje letnią kolekcję Sommar 2017

red.

Produkty z letniej kolekcji IKEA to m.in. meble do użytku na zewnątrz, plażowe koce i parasole, dekoracyjne oświetlenie oraz wzorzyste tekstylia.

W letniej kolekcji IKEA Sommar 2017 znajdziemy lekkie formy i wzorzyste desenie. Są to przede wszystkim meble i akcesoria przeznaczone do użytku na plażę i piknik, ale też na balkon i taras. Warto zwrócić uwagę na lekkie krzesła oraz stół z serii Falholmen. Z kolei serię Mastholmen, wykonaną z lakierowanego bezbarwnie rattanu, cechują unikalne krzywizny i niezwykły komfort korzystania, uzyskany dzięki poduszkom w neutralnym kolorze. Żebyśmy mogli przebywać na zewnątrz także po zmroku, IKEA przygotowała zasilane energią słoneczną lampy i łańcuchy świetlne LED Solvinden.

Wśród nowości jest też coś dla amatorów prowadzenia domowych upraw ziół, drobnych warzyw czy owoców. W prowadzeniu przydomowego ogródka przydatne będą doniczki, pojemniki do sadzenia i akcesoria ogrodnicze z kolekcji Sommar.

Tegoroczna kolekcja skupia się na wychodzeniu poza schematy i robieniu rzeczy w nieco inny sposób. [...] Niezależnie od tego, czy zaplanujemy wycieczkę rowerową za miasto, śniadanie na balkonie lub relaks we własnym ogrodzie – produkty z letniej kolekcji IKEA sprawią, że będą to magiczne chwile, które zostaną z nami na całe życie

– podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce.

Letnia seria IKEA to również bogata kolekcja kolorowych tekstyliów. Znajdziemy w niej nie tylko dywany, pledy i poduszki, ale także wielobarwne ręczniki kąpielowe, obrusy czy ścierki kuchenne. W stworzeniu letniej atmosfery pomoże również nowa zastawa stołowa wykonana z kamionki z wytłaczanymi aplikacjami – materiału odporniejszego na uszkodzenia niż zwykła porcelana. Talerze, miski i kubki dostępne są w trzech pastelowych kolorach: różu, bieli i pistacji.  

Kolekcja IKEA Sommar jest dostępna we wszystkich sklepach IKEA już od lutego br. 

Skomentuj:

IKEA prezentuje letnią kolekcję Sommar 2017