Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Z wizytą u niderlandzkiej stylistki wnętrz

mat. prasowe

Razem z Westwing odwiedziliśmy Marlot Willems, autorkę inspirującego profilu @jolielot, która stylizowaniem wnętrz zajmuje się na co dzień. Jej własne mieszkanie zachwyca minimalistycznym sznytem.

Z wizytą u niderlandzkiej stylistki wnętrz
Z wizytą u niderlandzkiej stylistki wnętrz
Westwing

Niderlandzka stylistka wnętrz Marlot, lepiej znana na Instagramie jako Jolielot, mieszka ze swoim chłopakiem Patrickiem, synem Archiem i pudelkiem Louie w malowniczej wiosce Noderhorst den Berg. Jaki jest jej dom? Piękny i inspirujący. 

- To klasyka połączona z nowoczesnością i piękne, naturalne materiały. - mówi Jolielot, stylistka wnętrz. 

Wyzwaniem w aranżacji salonu są…

„… beżowe meble! Trudno o ich nieskazitelny wygląd przy małym dziecku i psie. Na szczęście pokrowce sof są zdejmowane i mogę je regularnie prać”.

WSKAZÓWKA: Plamy z beżowego dywanu łatwo usunąć mieszanką octu z wodą w proporcji 1:10. Zwilż płynem czystą gąbkę lub szmatkę i potrzyj w miejscu zabrudzenia. Osusz dywan i dłużej ciesz się jego pięknym kolorem.

Jakiego elementu nie powinno zabraknąć we wnętrzu?

„Wyrazistej lampy! Mamy teraz dwie i każdego dnia cieszymy się z tych ponadczasowych, a zarazem modnych dodatków”.

WSKAZÓWKA: Wybierając oświetlenie, zwróć szczególną uwagę na barwę światła. Najlepiej zdecydować się na ciepłą – między 2700 K a 3000 K. Jest delikatna i tworzy przytulny nastrój.

Dotyk czerni

Jolielot ożywiła stonowane wnętrze kilkoma czarnymi, kontrastowymi elementami wystroju, które dynamizują aranżację i dodają jej wyrazistości. Kuchnię zaaranżowała na biało, a jadalnię w szykownej czerni. Ciemne są też fotele w salonie.

„Trend, na który warto zwrócić uwagę? Według mnie jest to stal nierdzewna. Ostatnio jestem jej prawdziwą fanką!”

    Więcej o:

Skomentuj:

Z wizytą u niderlandzkiej stylistki wnętrz