Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stelaże wc Duplo One Roca

Roca

Roca wprowadza nowe stelaże wc Duplo One. Wszystko po to, aby było bardziej komfortowo, higienicznie i ekologicznie. Wraz ze stelażami oferowane są najbardziej popularne przyciski Roca, w tym nowe np. w kolorze matowy brąz, idealne do kolorowej ceramiki Beyond.

stelaż podtynkowy przycisk spłukujący wc sedes bidet miska wc toaleta myjąca łazienka toaleta
Stelaż wc Duplo One Roca
Fot. Roca

Stelaże podtynkowe Duplo One są oferowane do tak popularnych na polskim rynku misek wc i toalet myjących podwieszanych i do stojących do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Ich największą zaletą jest głębokość, która została zredukowana aż do 80 mm. To idealne rozwiązanie do mało przestrzennych łazienek. Komfort użytkowania zwiększa cichy zawór napełniający, który spełnia wymagania 1 klasy akustycznej (poziom głośności jest mniejszy niż 20 dBA).

System zapewnia oszczędne spłukiwanie. Poprzez regulację można wybrać jedną z trzech opcji ilości wody: 6/3l, 4,5/3l aż do wersji najbardziej oszczędnej 4/2l.

Do stelaży dostosowana jest cała gama przycisków wc tradycyjnych i wysoce higienicznych elektronicznych. Będą stanowić wyjątkową ozdobę w łazience. Ich kolory w tym matowy brąz nowego przycisku PL10 są dostosowane do oferty łazienkowej Roca. Szczególnie wyjątkowe połączenie stanowi połączenie z ceramiką kolorową Beyond. Ponadto przycisk jest łatwy w użyciu, dzięki odpowiedniej konstrukcji. Skok klawiszy przy nacisku jest mniejszy niż 1 cm.

Nowe stelaże są łatwe w montażu, przyciski spłukujące montuje się bez użycia narzędzi, a wysokość może być w łatwy sposób regulowana. Pomocne instrukcje znajdują się na stronie roca.pl. Ich zastosowanie to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości na lata, a to za sprawą zastosowanych komponentów.  

    Więcej o:

Skomentuj:

Stelaże wc Duplo One Roca