Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bogatą gama narzędzi ogrodowych zasilanych bateryjnie od Karchera

MP

Są wśród nich, kosiarki, pilarki, podkaszarki, nożyce do krzewów, żywopłotów i trawy, odkurzacze do liści itd. To oznacza koniec zarówno z manualną, żmudną i nierówną walką z niesfornymi pędami, jak i z korzystaniem z niezbyt wygodnego zasilania elektrycznego. Wyczaruj piękny zakątek, w którym będziesz mogła zrelaksować się z rodziną i przyjaciółmi lub też zasiąść z dobrą książką i mieć czas tylko dla siebie.

Narzędzia akumulatorowe
Narzędzia akumulatorowe
Fot. Karcher

Akumlatory Kärcher

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach.

Narzędzia ogrodnicze dla kobiet>>>

Podkaszarka akumulatorowa

Godna polecenia jest bez wątpienia podkaszarka akumulatorowa LTR. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy zasilany jest baterią 18 V drugi, mocniejszą - 36 V. W zależności od wielkości trawnika i częstotliwości prac można dobrać odpowiednie dla siebie. W modelu zasilanym baterią 18 V średnica cięcia wynosi 30 cm. Szczególną cechą tego modelu jest ruchoma głowica, która może być przekręcana w zakresie 180 stopni. Dzięki temu podkaszarka precyzyjnie pracuje w trudno dostępnych miejscach przy ścieżkach czy tarasie. Podkaszarka LTR 18-30  zadba też o Twoje klomby i rabaty. Dzięki rozkładanemu dystansowi bezpieczeństwa nie uszkodzisz swoich pięknych roślin podkaszając wokół nich. Dodatkowo kąt nachylenia głowicy można również ustawić w trzech pozycjach. Dzięki tej funkcji  dosięgniemy bez kłopotu pod przeszkody na przykład ławeczki. Z kolei podkaszarka LTR 36-33 (36 V) naprawdę ma tę moc. Dzięki temu poradzi sobie z dłuższą trawą jak i chwastami.

Podkaszarka akumulatorowa
Podkaszarka akumulatorowa
Fot, Karcher

Pilarka akumulatorowa

Wiosną ruszamy do prac porządkowych w ogrodzie. Niezastąpiona okaże się tu nowa  pilarka Kärcher CNS 18-30 z akumulatorem 18 V, prędkością łańcucha 10 m/s oraz ostrzem o długości 30 cm. Nadaje się ona do typowych prac wokół domu. Pilarka waży około 3 kg i zapewnia optymalny rozkład masy a do tego  jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Jest ona dostępna także w mocniejszej wersji. Pilarka CNS 36-35 jest zalecana do poważniejszych, częstszych i cięższych prac. Przy prędkości łańcucha do 21 m/s i ostrzu o długości 35 cm nawet grube pnie drzew nie stanowią już problemu.

Pilarka akumulatorowa
Pilarka akumulatorowa
Fot. Karcher

Nożyce akumulatorowe

Dlaczego nie zabawić się w rzeźbiarza i nie wyczarować w swym ogrodzie pięknych kształtów? Z nożycami akumulatorowymi Kärcher ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Zasilane bateryjnie nożyce GSH 18-20 (18 V) Kärcher przydadzą się każdemu ogrodniczemu perfekcjoniście, a także wszystkim tym, którzy do tego miana aspirują. Nożyce to sprzęt 2 w 1 poradzą sobie zarówno z przycinaniem trawy jak i krzewów. Nożyce GSH 18-20 można szybko i łatwo złożyć, dzięki czemu są natychmiast gotowe do użycia. Tarcze diamentowe z dwustronnymi krawędziami tnącymi zapewniają dokładne i precyzyjne cięcie przy przycinaniu krawędzi trawnika wokół domu, klombu lub patio, a także podczas formowania krzewów. Bardzo wydajna praca jest możliwa dzięki długości koszenia 20 centymetrów (ostrze krzewów) i szerokości koszenia 12 centymetrów (ostrze do trawy).

Odkurzacz akumulatorowy

Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne. Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie duże ilości pozostałości organicznych. Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści BLV Kärcher każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niechciane elementy, a dodatkowo urządzenia te potrafią także rozdrobnić je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach z baterią 18 lub 36 V.

Ogrodniczy sprzęt zasilany akumulatorem. Kosiarki, pilarki, nożyce akumulatorowe>>>

Odkurzacz akumulatorowy
Odkurzacz akumulatorowy
Fot. Karcher

Kosiarka akumulatorowa

Zadbany trawnik to najlepsza ozdoba naszej posesji. By był zawsze jak spod igły niezbędne jest przede wszystkim regularne koszenie. I tu często zaczynają się schody. Kosiarki zazwyczaj albo posiadają kabel zasilający, na który musimy nieustannie uważać pracując, albo też są bardzo głośne. Bywa i tak, że obie te „zalety” idą w parze. Ale na szczęście pojawiły się alternatywne rozwiązania w postaci czterech modeli akumulatorowych kosiarek Kärcher. LMO 36 polecana do większych trawników jest mocna i niezawodna a także dokładna.

Kosiarka akumulatorowa
Kosiarka akumulatorowa
Fot. Karcher
    Więcej o:

Skomentuj:

Bogatą gama narzędzi ogrodowych zasilanych bateryjnie od Karchera