Pogotowie "Czterech Kątów"

red.

Tak właśnie postanowiliśmy nazwać absolutną nowość w serwisie czterykaty.pl: kącik krótkich i w miarę szybkich porad architektonicznych. Dziś pytanie - za kilka dni odpowiedź!

13804838 https bi
Fot. Shutterstock/ Kasia Bialasiewicz
Nie wiesz jak dobrać kolor ściany w sypialni? Masz problem z przemeblowaniem salonu? Napisz do nas! Współpracujący z magazynem "Cztery Kąty" projektanci i styliści udzielą Ci szybkiej porady!

Podkreślamy - PORADY. Stworzyliśmy pogotowie z myślą o wszystkich tych, którzy mają problemy z podjęciem decyzji związanych z wystrojem; którzy mają wątpliwości, czy szafa lepiej będzie wyglądała przy drzwiach czy też może obok okna, albo - czy wolną przestrzeń na ścianie wypełnić jednym czy też kilkoma obrazami. Krótko mówiąc - NA PEWNO NIE WCHODZI W GRĘ ZAPROJEKTOWANIE WNĘTRZA, PODPOWIEDŹ, JAK WYGOSPODAROWAĆ W MIESZKANIU DODATKOWE POMIESZCZENIE BĄDŹ W KTÓRĄ STRONĘ PRZESUNĄĆ ŚCIANĘ. Nie. To nie jest oddział chirurgiczny lecz - pogotowie. Doraźna, szybka, elementarna pomoc.

Jak wezwać nasze pogotowie?

To proste: wystarczy opisać problem, dołączyć zdjęcie wnętrza, którego rzecz dotyczy i całość wysłać tutaj: POGOTOWIE-CK@GAZETA.PL . My przekażemy sprawę dalej - w ręce fachowców, architektów wnętrz. Najciekawsze rozwiązania pokażemy w serwisie czterykaty.pl i na naszym profilu na Facebooku.

Zatem - kto ma problem, niech pisze! Pamiętajcie o zdjęciach!!!

KLIKNIJ TUTAJ! ZOBACZ JAK POMAGA POGOTOWIE CZTERECH KĄTÓW!    Więcej o:

Skomentuj:

Pogotowie "Czterech Kątów"