Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia w czarno-białej aranżacji

Stylizacja i tekst: Agnieszka Osak-Rejmer, zdjęcia: Sylwester Rejmer

Otwarta kuchnia, podobnie jak cała część dzienna, została zaaranżowana tylko w dwóch kolorach: nieskazitelnej bieli i eleganckiej czerni. Mimo to wystrój jest bardzo urozmaicony.

Aneks kuchenny wraz z częścią wypoczynkową tworzą otwartą i wysoką  przestrzeń dzienną (około 5,5 metra w najwyższym punkcie). Całość zaaranżowano bardzo spójnie; zestawienie dwóch kontrastowych barw - czerni i bieli - ożywiają nieliczne czerwone akcenty, m.in. metalowe elementy schodów oraz dekoracyjne dodatki.

Od pokoju dziennego aneks umownie oddziela jedynie stół, a raczej wsparty na dwóch nogach blat zintegrowany z kuchenną zabudową. Służy on gospodarzom zarówno jako miejsce do jedzenia, jak i kąt do pracy. Siedząc przy nim, oglądają również czasem telewizję. Ekran został umieszczony bardzo nietypowo - na ścianie nad kuchennym blatem. Gospodarze zrezygnowali z odbiornika w kącie wypoczynkowym, bo, jak mówią, nie są fanami telewizji i traktują ją wyłącznie jako źródło bieżących wiadomości.

Jedną ze ścian zdobi fototapeta zaprojektowana przez pana domu: graficzna kompozycja ze słów motywujących do działania. To najbardziej wyrazista dekoracja nie tylko kuchni, ale i całej strefy dziennej - widać ją bowiem również z salonu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kuchnia w czarno-białej aranżacji