Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nietypowe ozdoby wnętrz

red.

Rury, grzejniki, kable - są w każdym mieszkaniu i rzadko kiedy myślimy o nich jako ozdobach. Jednak mogą z powodzeniem odmienić nasze mieszkanie, szczególnie jeśli pomalujemy je na intensywne kolory. Nie ukrywaj ich - wyeksponuj!

Biegnące pod sufitem rury pomalowano na intensywnie pomarańczowy kolor. Dzięki temu zamieniono je w ozdobę pomieszczenia.
Biegnące pod sufitem rury pomalowano na intensywnie pomarańczowy kolor. Dzięki temu zamieniono je w ozdobę pomieszczenia.
fot. Live Urban Real Estate

Pewnych elementów wyposażenia wnętrz po prostu nie unikniemy, chodzi o rury, grzejniki, piecyki czy kable. Możemy je ukrywać, zasłaniać, minimalizować. Bywa jednak, że są usytuowane w miejscach, których nie wolno, bądź nie da się przysłonić. To co postrzegaliśmy za wadę wnętrza można obrócić na jego korzyść. Pomalowane na intensywny kolor rury będą oryginalną dekoracją pomieszczenia. Podobnie grzejniki. W ofercie rynkowej znajdziemy modele kolorowe i dekoracyjne, które w niczym nie przypominają zgrzebnych grzejników sprzed lat. Nowoczesne grzejniki z powodzeniem zastąpią obraz na ścianie.

Aby zamienić wadę na zaletę, najpierw jednak potrzebna jest zmiana naszego myślenia. Musimy przestać postrzegać rury i grzejniki, jako przeszkodę. Warto spojrzeć na nie  na nowo, by dostrzec w nich potencjał. Szczególnie ich obecność jest mile widziana we wnętrzach w stylu industrialnym, ale też nowoczesnym czy vintage. Wszystko zależy od naszej kreatywności i pomysłowości.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Nietypowe ozdoby wnętrz