Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grzejnik jako ozdoba współczesnego domu

red.

Można je ukrywać, ale po co, skoro współczesne grzejniki wyglądają jak designerskie ozdoby ścian. Zobacz, jak dobrze mogą wyglądać we wnętrzu.

grzejniki, ogrzewanie
Grzejnik w tym wnętrzu jest niemal niewidoczny. Biała płyta stapia się ze ścianą.
fot. Purmo

Grzejniki to elementy niezbędne w wyposażeniu współczesnego domu. Zapewniają ciepło przez cały rok, niezależnie od warunków na zewnątrz. Powinny być wydajne i funkcjonalne. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być zwyczajnie ładne.

Warto pomyśleć o grzejnikach w kategoriach ozdoby domu. Uwzględniając je w aranżacji wnętrza, możemy uzyskać zaskakująco ciekawy efekt. Producenci mają w swoich ofertach coraz szerszy wachlarz modeli grzejników dekoracyjnych o zróżnicowanej stylistyce. Znajdziemy zarówno nowoczesne płytowe modele, grzejniki o wyszukanych kształtach, jak i bardziej konserwatywne. Nie zapominajmy też o tradycyjnych grzejnikach żeberkowych, które również mogą się świetnie odnajdywać we współczesnych wnętrzach. W szczególności pasują do mieszkań urządzonych w stylu industrialnym. Możemy wybierać spośród grzejników w niemal każdym kolorze, na wiele modeli można tez nanosić grafiki. Wtedy grzejnik z powodzeniem może zastąpić obraz na ścianie.

Skomentuj:

Grzejnik jako ozdoba współczesnego domu