Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najpopularniejsze dodatki do salonu - o czym należy pamiętać?

Martyna Trębacz

Trudno wyobrazić sobie salon bez dodatków. To właśnie one nadają wnętrzom świeżości i sprawiają, że mieszkanie staje się klimatyczne i przytulne. Bez nich mieszkanie może sprawiać wrażenie surowego lub niewykończonego. Co ważne, cena dodatków jest na tyle przystępna, że każdy może znaleźć ozdoby na swoją kieszeń. Zobacz, które dodatki cieszą się największym zainteresowaniem i zainspiruj się.

Miejski szyk
fot. D.BLACKMORE/timeincukcontent.com

Wiele osób zupełnie niesłusznie bagatelizuje rolę, jaką pełnią dodatki. Wbrew pozorom to właśnie one wpływają na ostateczny wygląd pomieszczenia, a także sprawiają, że nabierają ono nowego wyrazu. Za pomocą dodatków można podkreślić styl i sprawić, że salon stanie się sercem domu. Jak to zrobić, by nie przesadzić z liczbą dodatków? W jaki sposób dobierać ozdoby, by osiągnąć zamierzony efekt?

Dodatki, podobnie jak inne elementy wyposażenia salonu, muszą być dopasowane do reszty aranżacji zarówno pod względem koloru, jak i stylu. Można oczywiście bawić się formą, stawiając na różnorodność i mieszaninę stylów. Trzeba jednak pamiętać, że im więcej kolorowych elementów wybierzemy, tym bardziej, by uniknąć chaosu i przepychu, należy zadbać o stonowaną kolorystykę ścian i mebli. Czasem też mniej znaczy więcej, dlatego warto postawić na kilka ciekawych dodatków, zamiast decydować się na wiele małych elementów. Wybierając dodatki, trzeba też wziąć pod uwagę ich funkcjonalność oraz jakość wykonania. Dzięki temu mamy pewność, że posłużą nam przez kolejne lata, stanowiąc wyjątkowy element dekoracyjny w naszym salonie.

Skomentuj:

Najpopularniejsze dodatki do salonu - o czym należy pamiętać?