Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zaprojektowany każdy centymetr

Projekt wnętrza: Milena Maciak Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Nigela Hope, Monika Lewandowska Zdjęcia: Karl Jorgenson, Monika Lewandowska/Phototapeta

Podstawowe urządzenia sanitarne, półki na kosmetyki, schowki na ręczniki i na środki czystości, pralka - jak to wszystko zmieścić na niecałych czterech metrach kwadratowych?

WNETRZA LAZIENKA
Wnętrze zostało bardzo funkcjonalnie zaprojektowane. Dzięki zastąpieniu wanny kabiną prysznicową wygospodarowano miejsce na pojemne schowki. Aby liczne wnęki nie wprowadzały optycznego niepokoju, wyłożono je takimi samymi płytkami co ściany i podłogi.
Fot. Monika Lewandowska
Przed taką łamigłówką stanęli właściciele prezentowanej łazienki. Wybrali najprostsze z możliwych rozwiązań - zrezygnowali z zajmującej sporo miejsca wanny na rzecz prysznica. Zdecydowali się na kabinę narożną z głębokim brodzikiem w kształcie ćwiartki koła, z rozsuwanymi drzwiami (takie są najodpowiedniejsze do ciasnych pomieszczeń, bo w przeciwieństwie do drzwi otwierających się na zewnątrz nie wymagają wolnej przestrzeni przed kabiną). Dzięki temu w łazience pozostało dość miejsca na pojemną, sięgającą od podłogi do sufitu szafę, w której ukryto m. in. dużą pralkę oraz kosz na bieliznę przeznaczoną do prania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zaprojektowany każdy centymetr