Umywalki i deski WC - wersja maksi
To opcja najdroższa kierowana przede wszystkim do inwestorów, którzy mogą sobie pozwolić na większy wydatek. Znajdziemy tu ceramikę z bardzo cienkimi rantami (jeden z nowszych trendów), sygnowaną nazwiskami znanych projektantów, a także nietypowe rozwiązania i nowinki technologiczne wraz z zaawansowanymi systemami elektroniki, zwłaszcza w toaletach myjących.
Co zamiast ceramiki?
Do produkcji umywalek (a także brodzików i wanien) można zastosować konglomerat. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia, zaplamienia i chemikalia, a także ciepły w dotyku. Ponadto ma równą, nieporowatą powierzchnię, dzięki czemu nie rozwijają się na niej bakterie. Zaprojektowana przez designera Kryštofa Nosála przykładowa seria pięciu umywalek nablatowych z koglomeratu powstała na bazie okręgu i faz księżyca. Ich interesująca forma zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych.
Miska i bidet razem
Toaleta myjąca spełnia dwie funkcje – miski ustępowej i bidetu. Oprócz dyszy myjącej (czyszczonej automatycznie po każdym użyciu) może być wyposażona w skuteczne usuwanie zapachów, inteligentną suszarkę z ciepłym strumieniem powietrza oraz pilot, który umożliwia posługiwanie się funkcjami w sposób intuicyjny, umożliwiając zapisanie indywidualnych ustawień użytkownika. W niektórych modelach deska podnosi się automatycznie i nagrzewa, gdy użytkownik zbliża się do urządzenia.
Ceny katalogowe brutto z sierpnia 2017 r.
- Więcej o:
Aranżacja łazienki: Tanie umywalki i deski sedesowe. Zestawy do 650 zł
Jak kupić okna dachowe?
Brodziki - jakie wybrać?
Nowoczesna łazienka: deszczownice, natryski i brodziki
Co to jest biały montaż? Jak wygląda w małej i dużej łazience? [CENY]
Bezawaryjna domowa instalacja – jak wybrać najlepsze zawory?
Jak zabudować stelaż podtynkowy WC – czyli WC Set od firmy Botament
Dodatkowa łazienka - z dala od pionu kanalizacyjnego