Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Umywalki i deski WC - wersja maksi

opracowanie Beata Zielińska

To opcja najdroższa kierowana przede wszystkim do inwestorów, którzy mogą sobie pozwolić na większy wydatek. Znajdziemy tu ceramikę z bardzo cienkimi rantami (jeden z nowszych trendów), sygnowaną nazwiskami znanych projektantów, a także nietypowe rozwiązania i nowinki technologiczne wraz z zaawansowanymi systemami elektroniki, zwłaszcza w toaletach myjących.

Victoria
Propozycja firmy ROCA. Zestaw Unik z serii Victoria-N Family - składa się z płaskiej umywalki i szafki z trzema szufladami, co daje jeszcze więcej możliwości zagospodarowania miejsca w łazience. Wymiary: szer. 60/gł. 46/wys. 74 cm. Cena: 1200 zł
Fot.: producent

Co zamiast ceramiki?

Do produkcji umywalek (a także brodzików i wanien) można zastosować konglomerat. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia, zaplamienia i chemikalia, a także ciepły w dotyku. Ponadto ma równą, nieporowatą powierzchnię, dzięki czemu nie rozwijają się na niej bakterie. Zaprojektowana przez designera Kryštofa Nosála przykładowa seria pięciu umywalek nablatowych z koglomeratu powstała na bazie okręgu i faz księżyca. Ich interesująca forma zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych.

Miska i bidet razem

Toaleta myjąca spełnia dwie funkcje – miski ustępowej i bidetu. Oprócz dyszy myjącej (czyszczonej automatycznie po każdym użyciu) może być wyposażona w skuteczne usuwanie zapachów, inteligentną suszarkę z ciepłym strumieniem powietrza oraz pilot, który umożliwia posługiwanie się funkcjami w sposób intuicyjny, umożliwiając zapisanie indywidualnych ustawień użytkownika. W niektórych modelach deska podnosi się automatycznie i nagrzewa, gdy użytkownik zbliża się do urządzenia.

Ceny katalogowe brutto z sierpnia 2017 r.

    Więcej o:

Skomentuj:

Umywalki i deski WC - wersja maksi