Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrze w stylu Hampton

red.

Styl Hampton ma w sobie elegancję, klasę, ale i wakacyjny luz. Staje się coraz modniejszy także w Polsce. Zobacz aranżacje i meble w stylu Hampton.

Wnętrza w stylu Hampton są niezwykle estetyczne, harmonijne i przede wszystkim ponadczasowe. Cechą charakterystyczną jest kolorystyka w odcieniach bieli, beżów i wszelkich niebieskości, od błękitów aż po granat. Bardzo ważną rolę gra również oświetlenie – klasyczne, wykończone niklem, surowym brązem lub mosiądzem, duże, stołowe lampy i abażury z naturalnych materiałów. Dopełnieniem stylu Hampton i obowiązkowym elementem dekoracji są zarówno wszechobecne koralowce i rozgwiazdy, nonszalancko zdobiące stoliki kawowe czy półki regałów, jak i cięte kwiaty w kolorystyce niebieskości oraz różu. Styl Hampton to przede wszystkim bezbłędne zestawienie naturalnego luzu z wyrafinowaną elegancją.

Żeby osiągnąć taki efekt warto postawić na stonowane pastele, które w połączeniu z dodatkami w stylu marokańskim osiągają wyrafinowany efekt. Na takie właśnie połączenia postawił w tym sezonie butik Mint Grey, który przygotował autorskie projekty - tonące w bielach czy błękitach sofa i fotele Cosmopolitan. Mint Grey łączy luźny, nadmorski styl z nowojorskim luksusem.

Skomentuj:

Wnętrze w stylu Hampton