Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wzory na Święta już 17-18 grudnia

red.

W ostatni weekend przed świętami spotkamy się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Na trzech piętrach, wystawcy pokażą swoje najnowsze projekty mebli, ceramiki, domowych tekstyliów, grafik i dekoracji.

Świąteczna edycja targów designu Wzory odbędzie się w dniach 17-18 grudnia. Co w tym roku przygotowali organizatorzy? Na tegorocznych świątecznych Wzorach:

- Prezent dla wszystkich gości – elektroniczny portret narysowany przez Michała Stachyrę - każdy będzie mógł go dostać dzięki wsparciu marek EIZO i WACOM!

- Pomoc w aranżacji mieszkania. Wystarczy że zabierzesz swój projekt i omówisz go na Wzorach. Dobrze urządzeni i prowadząca Katarzyna Pastuszyńska pomogą Ci w tym wyzwaniu!

- Strefa dziecięca z atrakcjami i warsztatami:
- dla najmłodszych o 12.00 – bajkostwory, opowiadanie bajek, zajęcia plastyczne i mnóstwo zabawy,
- dla nieco starszych o 14.00 – „pozytywne roboty" czyli pokazy i warsztaty robotyki dla dzieci w wieku 8-13 lat,
- dla rodziców – wsparcie świętego Mikołaja w wyborze najpiękniejszych prezentów dla najmłodszych.

- Prezentacja pierwszego charytatywnego projektu: Koci Kalendarz dla Fundacji „Koty z Grochowa" i możliwość zakupienia kalendarza cegiełki na wzorowym stoisku.

- Strefa prezentów – drugie piętro będzie miejscem na prezentowe zakupy dla wszystkich spóźnialskich. W strefie kupicie i zapakujecie  prezenty dla całej rodziny, , a jeśli chcielibyście włożyć w nie jeszcze więcej serca, u wybranych wystawców prezent będzie można własnoręcznie wykonać.

- Ekologiczne pakowanie prezentów – wszystko co kupicie możecie pięknie i ekologicznie opakować na specjalnym stoisku portalu DaWanda. Zdradzimy pomysły na ekologiczne, piękne pomysły, które łatwo będzie wyśledzić dzięki naszemu hasztagowi #wzoroweprezenty

- Wzorowy vintage wybrani wystawcy pokażą ponadczasowe piękno „drostów" i „pikas" i zaznajomią nas z najpiękniejszymi klasykami designu.

Wzory na Święta
kiedy: 17/18 grudnia
gdzie: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25 Warszawa
godziny otwarcia: 11.00 - 21.00

    Więcej o:

Skomentuj:

Wzory na Święta już 17-18 grudnia