Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Metamorfoza domu dla 6-osobowej rodziny [zdjęcia przed i po]

Dominika Redlicka

Stary dom w pięknej okolicy aż się prosił o remont. Jego wnętrza pamiętały stare lata, ale pełne były twórczego potencjału. Dostrzegł go architekt z Bogaczewicz Architecture Studio. Największym wyzwaniem, z którym przyszło mu się zmierzyć, był czas i budżet. Kompletny remont domu przeprowadzono w 3 miesiące!

Metamorfoza domu dla 6-osobowej rodziny [zdjęcia przed i po]
Szafki kuchenne są dwukolorowe. Pięknie usłojone drewniane fronty połączono z gładkimi białymi, które w tym zestawieniu są prawie niedostrzegalne. Dzięki takiemu podziałowi zabudowa odciąża wizualnie kuchnię.
Fot. Bogaczewicz Studio/ www.bogaczewiczstudio.pl

Metamorfoza domu w Warszawie dla 6-osobowej rodziny dotyczyła nie tylko zmiany aranżacji, ale również układu architektonicznego. Najistotniejsza przebudowa na parterze związana była z pojawieniem się dodatkowej toalety i kominka w salonie, a na piętrze – ze stworzeniem oddzielnej sypialni dla gospodarzy z prywatną garderobą i łazienką. Wszystko to udało się zrealizować dokładnie w 12 tygodni!

Podczas modernizacji domu udało nam się wykorzystać sporo istniejących elementów, co pomogło nam się zmieścić w określonym terminie i budżecie

– przyznaje architekt Maciej Bogaczewicz.

Klasyczny charakter wnętrz został odświeżony i przełamany funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dom zyskał nowoczesną, ale przytulną aranżację, a każdy z domowników – miejsce dla siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA PRZED I PO >>

Skomentuj:

Metamorfoza domu dla 6-osobowej rodziny [zdjęcia przed i po]