Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Śnieżka wypuściła kolekcję farb Moje Deko do projektów DIY

Anna Oporska

Na fali popularności projektów DIY producent farb Śnieżka stworzył nową kolekcję Moje Deko. Jest ona przeznaczona dla wszystkich, którzy lubią przerabiać gotowe rzeczy bądź tworzyć własne, nie wydając przy tym fortuny.

Producent farb Śnieżka nową kolekcją stara się odpowiedzieć na popularność projektów DIY, przerabiania mebli etc. Moje Deko to kolekcja farb i emalii w małych opakowaniach. W skład kolekcji wchodzą: farba w sprayu w 11 odcieniach o pojemności 150 ml, emalia akrylowa do drewna i metalu w 20 odcieniach w satynowym połysku w opakowaniach 125 i 250 ml, a także gąbka ścierna, pędzel i zestaw malarski.

Farba w sprayu sprawdzi się w przypadku małych elementów, których malowanie zwykłym pędzlem lub wałkiem jest utrudnione. Produkt pozwala też na dodawanie efektów specjalnych dekorowanym powierzchniom (np. cieniowanie). Odcienie złota, srebra czy miedzi a także kolory z efektem diamentu pozwolą na osiągnięcie ciekawego efektu końcowego. Poza tym spray zdecydowanie przyśpiesza malowanie powierzchni.

Zrób to sam: pomaluj komodę w oryginalne wzory
Jak odnowić starą szafkę? Szafka pomalowana w trójkąty

Emalią Śnieżka Moje Deko można pomalować każdy rodzaj powierzchni – metal, drewno, ale też popularny ostatnio beton. Farby te zapewniają doskonałe krycie i dobrą przyczepność do podłoża. Dzięki poręcznym opakowaniom sprawiają, że łatwiej malować nieduże obiekty, a niezużyta farba się nie zmarnuje. Można kupić dokładnie tyle farby, ile potrzeba na pomalowanie stołka, szkatułki czy framugi drzwi.

Śnieżka Moje Deko to szybki i prosty sposób, by nadać meblom czy innym elementom wnętrza niepowtarzalny charakter. Odnawianie mebli, malowanie doniczek czy personalizowanie popularnych i tanich dodatków dzięki tej kolekcji staje się jeszcze prostsze niż dotychczas.

    Więcej o:

Skomentuj:

Śnieżka wypuściła kolekcję farb Moje Deko do projektów DIY