Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

5. edycja Meetblogin już w październiku

red.

W dniach 7-8 października odbędzie się piąta już edycja Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Jak co roku wydarzenie będzie miało miejsce podczas Łódź Design Festival.

Inicjatorem i pomysłodawcą oraz głównym organizatorem Meetblogin jest Ula Michalak, stylistka i autorka bloga interiorsdesignblog.com.

Jak co roku, spodziewamy się ogromnego zainteresowania ze strony blogerów, ale i partnerów. W wydarzeniu weźmie udział około 40, najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski. Dodatkowo większość spotkań będzie otwartych dla publiczności festiwalowej

- mówi organizatorka spotkania.

W programie tegorocznego zjazdu znalazły liczne wykłady, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Każdy punkt programu przygotowano tak, aby był jak najciekawszy dla biorących udział blogerów i przynosił korzyści merytoryczne na różnych poziomach i z różnych obszarów ich działania. Zaplanowano rozmowy o designie, projektowaniu, ale i z zakresu marketingu i prowadzenia bloga. 

Zależy nam na dalszym tworzeniu platformy do wymiany doświadczeń i zacieśniania relacji w środowisku blogerów wnętrzarskich

- mówi Urszula Michalak.

W nawiązaniu do hasła 11. edycji Łódź Design Festival, jakim jest OD.NOWA, uczestnicy Meetblogin2017 przyjrzą się tematyce ekologii w projektowaniu, recyklingowi w branży wyposażenia wnętrz oraz gospodarce cyrkulacyjnej i zarządzaniu odpadami. Organizatorzy zjazdu, wraz z partnerami m.in. Ceramiką Paradyż, Barlinek czy IKEA, poprzez zaproponowane spotkania, pragną zwiększyć zainteresowanie tematem ochrony środowiska w ramach szeroko rozumianego pojęcia aranżacji wnętrz. Stąd propozycja kreatywnych warsztatów z recyklingu czy budowy miniszklarni.  Z kolei przedstawiciel marek Atak Design i Rodan Skandynawski Design przybliży rozwiązania stosowane w Skandynawii w ramach wykładu: „Design w harmonii z naturą”.

    Więcej o:

Skomentuj:

5. edycja Meetblogin już w październiku