Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Burgund - elegancki kolor w stylizacji wnętrz

mat. prasowe

Burgund - elegancki kolor w stylizacji wnętrz
Burgund - elegancki kolor w stylizacji wnętrz
Westwingnow.pl

Burgund - jaki to kolor?

Elegancki odcień czerwieni z nutą fioletu i śliwki (lub granatu) to idealna propozycja dla wszystkich preferujących mocne barwy i szlachetną klasykę. Nie bez znaczenia jest fakt, że kolor ten nosi nazwę jednego z najbardziej znanych regionów winiarskich na świecie. Tak jak wino, jest pełen pasji i namiętności. Ciepły kolor czerwieni bordo pozwoli wyczarować w Twoim domu wspaniałą atmosferę nawet podczas chłodnych pór roku.

Burgund - trend we wnętrzach

Burgund potrafi stworzyć we wnętrzu niezwykłą atmosferę kontemplacji. Niezależnie czy jest to kolor ścian, czy wyrazisty element aranżacji – czerwień bordo można wykorzystać na wiele sposobów – poniżej podsuwamy pomysły, jak to zrobić. 

Zastosuj burgund jako kolor ścian

W dużych pomieszczeniach można pomalować jedną lub nawet dwie ściany na kolor bordowy. W ten sposób sprawisz, że pokój będzie wyglądał na optycznie mniejszy i jednocześnie stworzysz oazę spokoju i dobrego samopoczucia. Jeśli chcesz pomalować na bordowo nieco mniejszy pokój, trzymaj się raczej zasady: mniej znaczy więcej. W takiej sytuacji użyj bordowego tylko jako akcentu.

Bordowe meble jako dopełnienie aranżacji

Z bordowymi meblami zrobisz prawdziwe wrażenie! Aby utrzymać klimat i jednocześnie ukoić wzrok, zalecamy połączenie z elementami dekoracyjnymi w świeżym, kremowym kolorze. Z kolei błyszczące mosiężne lub miedziane ozdoby z klasą dopełnią jesienny wystrój.

Kolorowy charakter stylizacji - zobacz także:

    Więcej o:

Skomentuj:

Burgund - elegancki kolor w stylizacji wnętrz