Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ceramiczne brodziki Subway Infinity z dekorami ViPrint od Villeroy&Boch

Ceramiczne brodziki Subway Infinity z dekorami ViPrint to cztery linie produktów, dzięki którym każda łazienka ma szansę stać się miejscem wyjątkowym. Podkreślimy charakter brodzika przy pomocy jednego z 20 dostępnych motywów dekoracyjnych, wśród których znajdziemy m.in. strukturę drewna, fakturę kamienia naturalnego, geometryczne linie czy najpopularniejsze desenie płytek marki Villeroy&Boch.

Poranny prysznic stawia na nogi, pobudza do działania i odświeża - nie tylko ciało, ale również umysł. Nie musi trwać długo - już kilka minut wystarczy, by poczuć, że wstępuje w nas nowa, pozytywna energia. Z kolei wieczorem prysznic przynosi ukojenie, odpręża i wprowadza w błogi nastrój pozwalając zapomnieć o ciężkim dniu pracy. Ta prosta, codzienna czynność będzie przynosiła jeszcze więcej satysfakcji, jeśli zadbamy o elegancki wystrój łazienki.

Brodziki Subway Infinity marki Villeroy&Boch

Brodziki Subway Infinity marki Villeroy&Boch wprowadzają do aranżacji łazienki nową jakość - dają możliwość personalizacji brodzika. Pożegnajmy klasyczną biel na rzecz dekorów, które nie tylko w oryginalny sposób ozdobią wnętrze - sprawią też, że zmieni się nasze myślenie o łazience jako o miejscu, w którym wykonujemy codzienne czynności pielęgnacyjne - możemy tu również przyjemnie spędzać czas.

Brodziki Subway Infinity pozwalają na osiągnięcie w strefie prysznicowej efektu, jaki do tej pory był możliwy jedynie przy zastosowaniu płytek podłogowych. Intensywne barwy dekorów nie wypłowieją i nie zmyją się - pozostaną żywe przez długie lata dzięki innowacyjnej technologii druku cyfrowego ViPrint.

Kolekcja brodzików Subway Infinity obejmuje cztery serie:

  • seria inspirowana naturą - z powierzchnią o strukturze drewna, fakturze kamienia oraz w mieniących się odcieniach wody
  • nowoczesne interpretacje klasycznych wzorów Villeroy&Boch - m.in. słynne płytki Mettlacher Platten
  • seria geometryczna - graficzne wzory dające wrażenie głębi na podłodze
  • desenie wzorowane na popularnych płytkach podłogowych Villeroy&Boch.

Brodziki Subway Infinity - wymiary i montaż

Dużą zaletą kolekcji Subway Infinity, poza ilością dostępnych dekorów, jest możliwość indywidualnego docięcia brodzika. Jeśli żaden z 44 standardowych rozmiarów (od 80x75 cm do 160x100 cm) nie pasuje do naszej łazienki, możemy skorygować wybrany model wg potrzeb. Ponadto szklana krawędź wokół brodzika daje szerokie możliwości montażowe - na stelażu, cokole, płytkach lub na równi z posadzką. Kolekcja Subway Infinity jest łatwa w utrzymaniu czystości - ceramiczna powierzchnia nie wymaga specjalnych czynności pielęgnacyjnych, a brak fug (prysznic jest wolny od szczelin i spoin) podnosi higienę użytkowania. Bezpieczeństwo gwarantuje z kolei wysoka klasa antypoślizgowości A (PN12).

Skomentuj:

Ceramiczne brodziki Subway Infinity z dekorami ViPrint od Villeroy&Boch