Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Chcesz urządzić modne i funkcjonalne wnętrze? Sprawdź, co Ci pasuje!

Materiały prasowe

Dlaczego coraz częściej odchodzimy od stricte katalogowych wnętrz na rzecz takich, w których możemy czuć się po prostu dobrze ? Jak wykorzystać tekstylia i dekoracje do zmiany wystroju wnętrza? W jaki sposób zwiększyć funkcjonalność domowej przestrzeni? I dlaczego, nie zawsze trzeba robić remont od zera? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Państwu nasi eksperci.

Zaproszenie na webinarium
Zaproszenie na webinarium
Castorama

Co? Gdzie? Kiedy?

Już 9 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się inspirujące spotkanie online z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej. Podczas organizowanego przez Castoramę webinarium, zaproszeni goście powiedzą o najważniejszych zmianach w urządzaniu domowej przestrzeni, omówią wiodące trendy oraz zaprezentują najciekawsze rozwiązania do aranżacji wnętrz. Jeśli zatem właśnie wprowadzasz zmiany w swoim domu lub planujesz je w niedalekiej przyszłości, albo po prostu interesujesz się urządzaniem wnętrz i szukasz inspiracji, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku:

To mi pasuje! | Facebook

Link do transmisji na żywo będzie umieszczony na stronie wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na profilu Castoramy na Facebooku.

Nie przegap!

Start: 9 listopada o 18:00!

Zapraszamy!

Dodajmy, iż patronat medialny nad wydarzeniem objęły między innymi nasze redakcje i portale internetowe : CZTERY KĄTY, ŁADNY DOM, ŁADNYDOM.PL i  BRYŁA.PL

Skomentuj:

Chcesz urządzić modne i funkcjonalne wnętrze? Sprawdź, co Ci pasuje!