Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Co to są i do czego używać past pozłotniczych?

red.

Złoto wraca do wnętrz. Pasty pozłotnicze Annie Sloan pomogą pozłocić meble i sprzęty. Dzięki temu nabiorą one niepowtarzalnego wyrazu i staną się prawdziwą ozdobą wnętrza.

Pasty pozłotnicze Annie Sloan to metaliczne pasty do złocenia i pozłacania całych mebli lub detali. Najciekawsze efekty osiąga się po nałożeniu ich w miejscach spękań, porowatości czy żłobień. Podkreślają fakturę mebla.

Jak stosować pastę pozłotniczą?

Odrobinę pasty należy wycisnąć na palec, miękką szmatkę lub pędzel i nanieść kolistymi ruchami na powierzchnię mebla. Można nanosić ją cienkimi warstwami, aby kolor mebla miejscami prześwitywał, co da efekt naturalnego postarzenia. Można również użyć większej ilości i pokryć powierzchnię jednolicie. Nadmiar pasty łatwo usunąć np. papierowym ręcznikiem.

Mebel należy pozostawić na noc do wyschnięcia, a następnie wypolerować do połysku miękką szmatką. Pasty pozłotnicze dostępne są w pięciu kolorach: ciepłe złoto, jasne złoto, ciemne srebro, jasne srebro, miedź. 

Annie Sloan to brytyjska dekoratorka, twórczyni marki farb kredowych Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan. Jest autorką ponad 20 książek o wnętrzach, malowaniu i kolorach, wydanych w 11 językach i sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Skomentuj:

Co to są i do czego używać past pozłotniczych?