Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Domowa spiżarnia idealnie uporządkowana

sponsorowany

Domowa spiżarnia jest marzeniem wielu osób. Kiedy jednak pojawia się możliwość wygospodarowania na nią miejsca, stajemy przed problemem organizacji przechowywania. Chcemy, aby wszystkie składowane tam produkty miały swoje miejsce, a całość była funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. W jaki sposób możemy zadbać, aby nasza domowa spiżarnia spełniała te wymagania? Z pomocą przyjdzie system szafek Tandem firmy PEKA, który w bezpieczny i komfortowy sposób wprowadzi harmonię w kuchni.

domowa spiżarnia
Domowa spiżarnia - system szafek Tandem firmy PEKA
Peka

Domowa spiżarnia na wyciągnięcie ręki

Kuchnia jest pomieszczeniem roboczym, które w wielu domach jest użytkowane bardzo intensywnie. Sprawne przygotowywanie posiłków jest uzależnione od tego, czy przechowywanie w szafkach oraz wokół blatów roboczych zostało zorganizowane funkcjonalnie. Kiedy w kuchni panuje porządek, wykonywanie codziennych obowiązków przychodzi nam z większą łatwością, zajmuje mniej czasu i nie jest uciążliwe. Aby zapewnić sobie takie warunki, nie potrzeba specjalistycznej wiedzy - wystarczy sięgnąć po gotowe, sprawdzone rozwiązania. Dzięki nim wszelkie produkty spożywcze, które nie wymagają warunków chłodniczych, będą na nas czekały poukładane w pakownych i wygodnych w użytkowaniu szafkach. Nasza domowa spiżarnia będzie perfekcyjnie zorganizowana, nic nigdy się nie zgubi, ponadto zabudowa meblowa kryjąca cały system będzie się prezentowała nowocześnie i elegancko. O jakim rozwiązaniu mowa?

Dobra organizacja z systemem Tandem

Chodzi o system szafek Tandem marki PEKA. Do ich otwarcia wystarczy lekki ruch ręki, a wnętrza oferują imponującą przestrzeń, która umożliwia przechowywanie dużej ilości zapasów różnych produktów. Mamy do dyspozycji pojemne wysuwane szuflady oraz specjalne półki przytwierdzone do drzwiczek meblowych. Zarówno jedna, jak i druga opcja zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić żywności bezpieczne przechowywanie - nic się nie wyleje, nie wysypie, nie wypadnie z szafki, kiedy mocniej pociągniemy. W zwykłych szafkach łatwo o wprowadzenie bałaganu, kiedy w pośpiechu sięgamy po różne rzeczy - tutaj raz uporządkowana zawartość dokładnie taka pozostanie. Tandem umożliwia zorganizowanie domowej spiżarni w bardzo wygodny sposób - mamy wszystko, co najpotrzebniejsze tuż po ręką, bez konieczności przeszukiwania kolejnych szafek.

Nowoczesna domowa spiżarnia

Współczesna domowa spiżarnia powinna maksymalnie ułatwiać przygotowywanie posiłków. System szafek Tandem marki PEKA świetnie się w tym zadaniu sprawdza. Kiedy otwieramy drzwi, tylne półki przybliżają się, dzięki czemu mamy umożliwione sięganie nawet do najgłębszych zakamarków bez konieczności wyjmowania lub przesuwania tego, co znajduje się z przodu. Aby jeszcze lepiej i szybciej orientować się, co gdzie się znajduje, warto przesypać niektóre z suchych produktów do przezroczystych pojemników - wtedy z pewnością nie pomylimy się przy wyborze makaronu czy kaszy. A co zrobić z przyprawami lub słodyczami w mniejszych opakowaniach? Jak je przechowywać, aby nie zaburzyły ładu naszej domowej spiżarni? System Tandem zadba również o drobiazgi - małe koszyki pozwolą na posegregowanie i tematyczne ułożenie nawet produktów w najmniejszych opakowaniach, co jeszcze bardziej ułatwi zarządzanie zapasami w kuchni.

Domowa spiżarnia: system Tandem
Domowa spiżarnia: system Tandem
Peka
Domowa spiżarnia: system Tandem
Domowa spiżarnia: system Tandem
Peka
Domowa spiżarnia: system Tandem
Domowa spiżarnia: system Tandem
Peka
    Więcej o:

Skomentuj:

Domowa spiżarnia idealnie uporządkowana