Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Energooszczędne rozwiązania dla domu i przemysłu na targach Enex!

Materiały promocyjne

Zaplanowano premierowe prezentacje, konkursy z nagrodami i liczne atrakcje.

Targach Enex
Targach Enex
Fot. Targi Kielce

Nowoczesne pompy ciepła, jednostka klimatyzacji z możliwością oglądania telewizji, kompaktowe magazyny energii, naścienne ładowarki do pojazdów elektrycznych oraz najnowsze modele aut elektrycznych – to tylko część rozwiązań z jakimi będzie można zapoznać się od 7 do 8 lutego w Targach Kielce podczas rekordowych targów Enex. Wstęp bezpłatny po rejestracji.

Cała branża w jednym miejscu

Imponujące wyniki ostatnich edycji targów Enex świadczą o tym, że to właśnie Targi Kielce stały się najlepszym miejscem spotkań ponad 300 wiodących firm w branży energetycznej z różnych regionów świata. Obecnie, swój udział w targach deklarują przedsiębiorstwa z 15 krajów, w tym nawet z Tajwanu czy Singapuru. To jedno z najbardziej znaczących wydarzeń dla tej gałęzi przemysłu, gdzie innowacje w energetyce nabierają realnych kształtów, wyznaczając nowe kierunki w sektorze energetycznym i otwierając nowe perspektywy dla biznesu. W Targach Kielce wiodące firmy z sektora OZE prezentują osiągnięcia branży, a fachowcy i specjaliści wymieniają się doświadczeniami, znajdują klientów i zawierają cenne umowy. Targi Enex to jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, które skupia jak w soczewce całą branże energetyczną. Są tu producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych, firmy zajmujące się magazynowaniem energii, ale także te, trudniące się energetyką tradycyjną.

Nowe technologie i trendy

Podczas nadchodzącej edycji targów Enex, we wszystkich siedmiu halach kieleckiego ośrodka prezentowane będą nowe trendy i osiągnięcia z sektora oze. Innowacje dla domu czy przemysłu takie jak energooszczędne i efektywne rozwiązania grzewcze oraz systemy inteligentnego zarządzania energią, umożliwiają redukcję kosztów oraz osiągnięcie większej samowystarczalności. W trakcie spotkania branży energetycznej w Targach Kielce zaplanowano liczne prezentacje technologii z zakresu m.in. pomp ciepła, fotowoltaiki i elektromobilności. Będą to najnowszej generacji pompy ciepła i magazyny energii, unikalne falowniki, nowoczesne jednostki klimatyzacji, systemy do monitorowania i optymalizacji zużycia energii, najnowsze urządzenia do czyszczenia modułów fotowoltaicznych, a także naścienne ładowarki do samochodów elektrycznych. Osiągnięcia branży prezentowane będą na stoiskach wystawców i na arenie premier produktowych.

Moc atrakcji na Enex

Targom Enex towarzyszy bogaty program atrakcji, merytorycznych spotkań i konkursów z nagrodami. Tradycją już stało się ogólnopolskie wydarzenie takie jak Forum Pomp Ciepła, które jest okazją do poznania nowości technicznych i produktowych z branży pomp ciepła oraz techniki grzewczej, a także możliwości dofinansowań na ten rodzaj technologii. W drugim dniu odbędzie się Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii Solar+ poświęcone branży PV, kwestiom związanym z przyszłością fotowoltaiki w Polsce i dynamicznym rozwojem magazynów energii. Z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii po raz pierwszy w trakcie targów organizowane jest forum Pesa Smart Energy Forum - spotkanie dla inwestorów w magazyny energii, dystrybutorów, instalatorów oraz wszystkich szukających rzetelnej wiedzy na temat rynku i technologii magazynowania energii. W nowej odsłonie zaplanowano kolejną edycję konferencji Energia PL - prelekcje połączone z indywidualnymi spotkaniami z prelegentami na temat m.in. opłacalności inwestycji w magazyny energii.

Goście targów Enex będą mogli odwiedzić także MiastOZE – wielką strefę wystawienniczą od redakcji GLOBEnergia, gdzie oprócz premier produktowych, nie zabraknie gier i konkursów z nagrodami. Jedną z zabaw będzie gra miejska, odbywająca się w trakcie targów. Moc atrakcji na Enex zapewniają również wystawcy. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się widowiskowy turniej organizowany przez firmę Corab, w którym sześć najlepszych firm w branży fotowoltaicznej w kraju, będzie walczyć o tytuł Instalatora Roku. Targi Enex to również gratka dla fanów elektromobilności, którzy będą mieli okazję nie tylko obejrzeć, ale również wsiąść do najnowszych modeli aut elektrycznych i hybrydowych. O e-mobilności i nowoczesnych technologiach z sektora OZE będzie można porozmawiać również w Strefie Youtuberów, gdzie swoje prelekcje będzie miało dziewięciu najbardziej znanych twórców internetowych. Gośćmi tegorocznej edycji targów będą m.in. Waldemar Dąbkowski z kanału „Pompa ciepła i PV”, Sławomir Sołtys prowadzący kanał „ Panele fotowoltaiczne” oraz Michał Radziszewski z kanału „Na prąd po Polsce”. Na stoisku firmy Growatt Polska, na solarnym stole będzie można rozegrać turniej w tenisie stołowym, a z odwiedzających stoisko weźmie udział w konkursach z nagrodami. Instalacje fotowoltaiczną o mocy 4kW wraz z montażem będzie można wygrać na stoisku firmy 4Eco.   

Moc atrakcji na Enex
Moc atrakcji na Enex
Fot. Targi Kielce

Nadchodząca, 26 edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji targów Enex została firma Fronius Polska. Do grona Partnerów dołączyły również firmy FoxESS oraz Kostal.

Wstęp wolny na targi po zarejestrowaniu: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

Więcej informacji na stronie: www.targikielce.pl/enex

Godziny otwarcia targów:

7.02.2024: 9.00–17.00 (rejestracja zwiedzających do godz. 16.30)
8.02.2024: 9.00–17.00 (rejestracja zwiedzających do godz. 16.30)

    Więcej o:

Skomentuj:

Energooszczędne rozwiązania dla domu i przemysłu na targach Enex!