Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak wkomponować łóżeczko dziecięce w przestrzeń pokoju?

artykuł zewnętrzny

Łóżeczko dziecięce to jeden z najważniejszych elementów wyprawki niemowlęcej, który przeważnie upiększa pokój malucha. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na wyodrębnienie osobnej przestrzeni dla dziecka. Jak wkomponować łóżeczko dziecięce zarówno w typowo niemowlęcym wnętrzu, jak i sypialni rodziców? Łóżeczko dziecięce harmonijne z aranżacją wnętrza.

Jak wkomponować łóżeczko dziecięce w przestrzeń pokoju?
Jak wkomponować łóżeczko dziecięce w przestrzeń pokoju?
Skiddou

Każdy rodzic pragnie swojemu dziecku dać to, co najlepsze. Wielu marzy o stworzeniu przepięknego pokoju, gdy inni mogą pozwolić sobie jedynie na wyodrębnienie niewielkiej przestrzeni. Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujesz, warto pomyśleć o przesłanym zakupie łóżka i stworzeniu, chociaż niewielkiej przestrzeni, która będzie typowo niemowlęca.

Design sprzyjający rozwojowi, ale i regeneracji sił

Wybierając łóżeczko dla dziecka, warto mieć na uwadze jego funkcjonalności, jakość wykonania, ale i estetykę. W końcu to ona w dużej mierze wpływać będzie na to, jak cały pokój będzie się prezentować. Minimalistyczny, skandynawski styl łóżeczek skiddoü gwarantuje dopasowanie do przestrzeni mniej i bardziej klasycznych. Dodatkowym atutem jest fakt, że kolorystyka obu modeli nie wpływa na przebodźcowanie pociechy, dzięki czemu może ona spokojnie spać. Odpowiednio zaprojektowany stelaż to z kolei gwarancja, że łóżeczko dziecięce będzie towarzyszyć maluszkowi przez dłuższy czas, dostosowując się do jego etapu rozwoju. Co ważne, w ofercie marki dostępne są łóżeczka w różnej gamie kolorystycznej, co jest znaczącym ułatwieniem dla rodziców aranżujących pokoje dziecięce czy to dziewczęce, czy chłopięce.

W pokoju malucha i rodziców

Wyjątkowa prostota łóżeczka dziecięcego Krübb pozwala wkomponować je do pokoju dziecka urządzonym w stylu skandynawskim, Hampton czy nawet boho. Sprawdzi się również w pokoju glamour czy nowoczesnym - kluczem jest zawsze odpowiedni dobór kolorystyczny. Kolor puff catcher skutecznie rozjaśni ciemniejsze pokoje, czy też wpisze się w niebiańską przestrzeń wnętrza. Evening shadow to z kolei idealna opcja do pokoju, w którym przeważają takie kolory jak szałwiowy, miętowy, pudrowy róż czy brązy. Wykorzystane na łóżeczku barwy pozwolą łatwo wkomponować je w przestrzeń pokoju dziecka.
Co jednak zrobić, jeśli w mieszkaniu brak odrębnego pokoju dla pociechy? Warto w takiej sytuacji znaleźć fragment, wolne miejsce, które będzie można zaaranżować pod małego człowieka. Jak to zrobić? Dwa pasy delikatnej tapety w kropki czy inne geometryczne wzory znajdujące się za łóżeczkiem Krübb sprawią, że pociecha zyska własny kąt. Zamiast tapety można wykorzystać także naklejki ścienne, które łatwo odchodzą zarówno od farby, jak i tapety. Pięknym wizualnie rozwiązaniem jest także powieszenie nad łóżeczkiem trzech obrazków zwierzątek, tęczy czy innych dziecięcych motywów. Warto w takim przypadku dobrać kolory ram do barw wykorzystanych w mebelku, aby stworzyć wyjątkową kompozycję.

Łóżeczko dziecięce ważny element każdej przestrzeni sypialnianej
Łóżeczko dziecięce ważny element każdej przestrzeni sypialnianej
Skiddou

Łóżeczko dziecięce ważny element każdej przestrzeni sypialnianej

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha ma przeznaczony osobny pokój, czy też wydzieloną strefę w sypialni rodziców, ważne jest, aby stworzyć maluchowi własny kąt. Wkomponowanie minimalistycznego łóżeczka w duchu Skandynawii przyniesie wiele dobrego, a takz wojaże się niezwykle łatwe, dzięki przemyślany designowi.

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak wkomponować łóżeczko dziecięce w przestrzeń pokoju?