Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak zbudować atrakcyjny bliźniak z płaskim dachem?

Pracownia HomeKONCEPT

Modny, wygodny i atrakcyjny- taki jest HomeKONCEPT. 75 to nowoczesny bliźniak zaprojektowany z myślą o deweloperach budujących osiedla mieszkaniowe na terenie całego kraju. Budynek prezentuje się bardzo atrakcyjnie dzięki zastosowaniu ozdobnej konstrukcji ramowej zamykającej przestrzeń balkonów na górnych kondygnacjach każdego segmentu.

Jak zbudować atrakcyjny bliźniak z płaskim dachem?
Jak zbudować atrakcyjny bliźniak z płaskim dachem?
archiwum

Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest niesymetryczny układ elementów konstrukcyjnych elewacji oraz modne wykończenie fasady dwubarwnym tynkiem, naturalnym drewnem oraz kamiennymi okładzinami. Nowoczesny charakter bliźniaka podkreślają dodatkowo szklane balustrady oraz duże zestawy okienne. W każdym segmencie zaprojektowano przestronny taras wypoczynkowy, który w czasie ładnej pogody może pełnić funkcję dodatkowej jadalni na świeżym powietrzu.

 

Wnętrze domu HomeKONCEPT 75 zostało rozplanowane na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się funkcjonalna strefa dzienna z otwartą kuchnią, niewielką jadalnią oraz wygodnym salonem. Program parteru uzupełnia spiżarnia umieszczona pod schodami oraz wydzielona toaleta. Każdy segment został wyposażony również w garaż 1-stanowiskowy. Na piętrze umieszczono sypialnię rodziców z prywatną garderobą, dwa pokoje dziecięce, obszerną łazienkę z wanną i prysznicem oraz kotłownię gazową, pełniącą równocześnie funkcję pralni. Więcej informacji o nowym projekcie znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

 

www.homekoncept.com.pl

 

Skomentuj:

Jak zbudować atrakcyjny bliźniak z płaskim dachem?