Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka ze złotą ścianą

red.

Szarości i złoto, czyli duet idealny.

Szarość we wnętrzach to bardzo silny trend. Wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami jeszcze na długo. Dlaczego? Szary to kolor uniwersalny. Jest doskonałą bazą - świetnie komponuje się z innymi barwami. Idealnie pasują do niego zarówno mocne kolory - turkusy czy róże, jak i modne w tym sezonie pastelowe, rozbielone odcienie.

Dziś pokazujemy Wam jednak coś zupełnie innego. W łazience zaprojektowanej przez Małgorzatę Kamińską z pracowni ZEN Interiors, połączono szarość ze złotem. Okazuje się, że mariaż tych dwóch kolorów to strzał w dziesiątkę!

Złota ściana została zrobiona na bazie mozaiki z trawertynu. Nałożono na nią płatki szlagmetalu, a następnie zabezpieczono połyskującym lakierem. Na pozostałych ścianach położono duże płyty (60x60 cm) z gresu szkliwionego. Podłogę zrobiono z gresu stylizowanego na ciemny beton. Bardzo podoba nam się trzyczęściowa szafka z zaokrąglonym frontem w gołębim kolorze. W kamiennym blacie znajduje się podwieszana umywalka.

Charakteru pomieszczeniu dodaje wiszące nad szafką duże lustro w drewnianej ramie ze złotymi przetarciami. Świetnie kontrastuje ono z modnymi żarówkami na kablach.

Naszym zdaniem ta łazienka jest świetna. Czekamy na Wasze opinie!

Projekt wykończenia: Małgorzata Kamińska

Meble i wykonawstwo: HOLTZ

Skomentuj:

Łazienka ze złotą ścianą