Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Luksus na zewnątrz, luksus wewnątrz – wyjątkowe kolekcje mebli outdoorowych

Materiał prasowy

Tworzenie ekskluzywnych i stylowych aranżacji tarasowych oraz ogrodowych to jedna z największych letnich przyjemności. W tym celu warto skorzystać z doskonałych i rozbudowanych kolekcji mebli, lamp i dodatków outdoorowych od renomowanych marek, które prezentujemy w naszym showroomie Powsińska 16: Atmosphera, Talenti, Royal Botania, Varaschin i Vincent Sheppard.

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe
Fot. Vincent Sheppard

Każda z tych marek wnosi do swoich projektów niepowtarzalny charakter oraz bogate doświadczenie w produkcji mebli najwyższej jakości. Atmosphera słynie z innowacyjnych wzornictw, które nadają unikalnego i nowoczesnego charakteru przestrzeniom na świeżym powietrzu. Talenti specjalizuje się w luksusowych meblach ogrodowych, łącząc wyrafinowanie formy z komfortem. Varaschin znana jest ze swojego rzemieślniczego podejścia oraz doskonałej jakości wykonania. Vincent Sheppard oferuje kolekcje mebli, które łączą styl z niezwykłą wygodą dzięki zastosowaniu różnego rodzaju plecionek. Natomiast Royal Botania pokazuje, jak doskonale można połączyć elegancję i luksusowy styl życia z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz dbałością o środowisko.

Nowe kolekcje mebli outdoorowych od tych wybitnych marek to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ekskluzywnych i stylowych mebli na zewnątrz. W naszym asortymencie znajdują się komfortowe sofy (zarówno tradycyjne, jak i modułowe), wygodne fotele, szezlongi, stoliki kawowe oraz eleganckie stoły jadalniane z krzesłami. Coraz większą popularnością cieszą się również hamaki, huśtawki, fotele wiszące, niewielkie leżaki oraz obszerne łóżka ogrodowe z osłonami chroniącymi przed słońcem, wiatrem czy ciekawskimi spojrzeniami.

W ofercie nie brakuje również stabilnych i łatwych w regulacji parasoli o różnych kształtach i wielkościach. Coraz częściej na tarasach pojawiają się także parawany, które pozwalają tworzyć przytulne zakątki do wypoczynku w elastyczny sposób, dostosowany do indywidualnych preferencji – czy to podążając za słońcem, czy szukając cienia. Dodatkowo, w  showroomie znajduje się bogata gama dywanów outdoorowych.

 

Oprócz mebli, w ofercie znajdują się także różnorodne lampy ogrodowe – zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, które łączą funkcje dekoracyjne z praktycznym zastosowaniem. W asortymencie znajdują się również przenośne akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki, ławeczki czy stoliki pomocnicze, często o unikalnych formach rzeźbiarskich. Kolejnym ciekawym elementem oferty są kuchnie outdoorowe, które pozwalają na przygotowywanie pysznych potraw na świeżym powietrzu i dzielenie się tą radością z najbliższymi.

W letniej kolekcji showroomu Powsińska 16 znajdą coś dla siebie zarówno osoby preferujące nowoczesne wzornictwo, jak i miłośników klasycznej elegancji. Wybór jest niezwykle szeroki i różnorodny – obejmuje różne stylistyki, formy, materiały, kolory, wzory i faktury. Zarówno wielbiciele minimalizmu, jak i eklektycznego maksymalizmu, boho, modern classic czy japandi znajdą coś dla siebie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Luksus na zewnątrz, luksus wewnątrz – wyjątkowe kolekcje mebli outdoorowych