Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Maciej Zień zaprojektował nową kolekcję płytek dla Grupy Tubądzin

Jagoda Mówińska

Maciej Zień i marka Tubądzin po raz kolejny połączyli siły. Efektem współpracy jest nowa kolekcja płytek inspirowana Berlinem.

To nie pierwszy raz, kiedy projektant mody Maciej Zień projektuje płytki dla Grupy Tubądzin. Do tej pory powstały już kolekcje inspirowane pięcioma miastami: Londynem, Tokyo, Barceloną, Monako i Paryżem. Tematem przewodnim najnowszej kolekcji jest Berlin.

Nowoczesny minimalizm

Berlin Tempelhof tworzą szare płytki gresowe o niejednorodnej strukturze. Podstawowa płytka występuje w sześciu różnych wariantach. Kolekcję dopełniają dekor ścienny z motywem kobiecej twarzy, dekoracja gresowa z nazwiskiem projektanta oraz listwy w kolorze limonki.  

Miejskie inspiracje

Kolekcja została zaprojektowana już w 2013 r. W tym sezonie Zień powrócił do projektu, wzbogacając go o dekor z barwnym, geometrycznym motywem, inspirowanym sztuką uliczną Berlina. Połączenie jaskrawych kolorów z szarymi betonowymi budynkami od lat inspirowało tamtejszych artystów. W stolicy Niemiec odbywają się festiwale street artu i słynne pojedynki na farby.  

To miasto, które niczego nie udaje i nie lubi rzeczy na pokaz. Jest minimalistyczne, bardzo nowoczesne, a przy tym dynamiczne i otwarte na eksperymenty

- opowiadał o Berlinie projektant. Barwny dekor autorstwa Macieja Zienia, pozwala przenieść klimat inspirującego miasta do domu i ożywić wnętrze.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Maciej Zień zaprojektował nową kolekcję płytek dla Grupy Tubądzin