Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Modne baterie kuchenne: nowoczesne, retro i do zadań specjalnych - TOP 15

red.

Piękne i funkcjonalne baterie zlewozmywakowe.

Strefa zmywania to jedno z najważniejszych i najczęściej eksploatowanych miejsc w kuchni. Podczas codziennego przygotowania posiłków baterię odkręcamy nawet kilkadziesiąt razy dziennie!

Decydując się na wybór odpowiedniej baterii kuchennej powinniśmy zastanowić się nad naszym trybem życia. Jeśli gotujemy sporadycznie (np. tylko w weekendy) lub mamy zmywarkę, możemy śmiało postawić na piękną, cieszącą nasze oczy baterię, która będzie wisienką na torcie w aranżacji naszej kuchni. Gdy jednak kuchnia jest sercem domu, mamy dużą rodzinę więcej uwagi warto poświęcić funkcjonalności baterii. Zastanówmy się czy pozwoli nam na oszczędność wody i czy zmieszczą się pod nią nawet duże garnki.

Na szczęście wielu producentów łączy dobry design baterii z ich funkcjonalnością. Na rynku coraz popularniejsze są modele z ruchomą wylewką, stylizowane na profesjonalne modele wykorzystywane w gastronomii. Znajdziemy też sporo minimalistycznych baterii, świetnie pasujących do kuchni w nowoczesnym stylu. Miłośnicy kuchni retro również nie będą zawiedzeni! Zapraszamy, do naszej galerii!

    Więcej o:

Skomentuj:

Modne baterie kuchenne: nowoczesne, retro i do zadań specjalnych - TOP 15