Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Moskitiera - sposób na lato bez komarów. Moskitiera na okno

AS

Ta moskitiera dyskretnie chroni i pozostaje niezauważona, ponieważ ma biały kolor oraz węższe prowadnice, listwy i górny kaseton. Jej elegancki design pasuje do każdego wnętrza. Dzięki wytrzymałej i szczelnej siateczce żaden komar nie przedostanie się do środka, co pozwoli spać spokojnie. Jak zamontować moskitierę na oknie?

Moskitiera na okno
Moskitiera na okno
VELUX

Moskitiera - prosty sposób na poważny problem

To bardzo praktyczne, trwałe, ekologiczne i zdrowe dla domowników rozwiązanie problemu owadów w domu. Siateczka w moskitierze została wykonana z wytrzymałego włókna szklanego pokrytego polichlorkiem winylu, co gwarantuje 100% szczelność i ochronę przed insektami. Co więcej, jest ona transparentna, dzięki czemu nie przyciemnia i nie przesłania widoku na zewnątrz, umożliwiając jednocześnie skuteczne wietrzenie. Idealnie sprawdzi się w kuchni, sypialni oraz pokojach dzieci. Dzięki takiemu prostemu rozwiązaniu możemy relaksować się i spać przy otwartym oknie, ciesząc się świeżym powietrzem bez towarzystwa uciążliwych komarów.

Zobacz także... Moskitiery okienne i drzwiowe - ochrona przed owadami

Moskitiera na każdą wnękę okienną

Nową moskitierę można zamontować na wnęce okiennej o długości do 2,4 metra oraz maksymalnej szerokości 128 cm. Nie trzeba mieć okna dachowego VELUX, aby ją zastosować. Eleganckie, smukłe prowadnice, listwy i węższy górny kaseton w kolorze białym są bardzo dyskretne i nie przytłaczają pomieszczenia. Taka konstrukcja sprawia, że moskitiera staje się prawie niewidoczna, gdy nie jest używana - siateczka jest wtedy ukryta w górnej kasecie. To doskonała ochrona przed owadami.

Zobacz także... Moskitiery na okna i drzwi. Zabezpiecz się przed owadami

Warto wiedzieć, że moskitiera może być łączona z dowolnymi roletami VELUX, co zapewnia jeszcze większy komfort na poddaszu. Jeśli zdecydujemy się na montaż przesłon wewnętrznych, możemy wybrać te z białymi prowadnicami, by zachować spójność kolorystyczną. Tak wyposażone okno będzie bardzo eleganckie, ale także funkcjonalne, gdyż rolety mają wiele przydatnych funkcji. Wewnętrzne pomagają kontrolować ilość wpadającego światła, zewnętrzne chronią przed nagrzewaniem.

podkreśla Dominika Majchrzak, Kierownik Produktu w firmie VELUX.

Moskitiera: instrukcja montażu i płynna obsługa

Montaż nowej moskitiery VELUX jest jeszcze łatwiejszy i może być wykonany przez jedną osobę. Instaluje się ją na wnęce okiennej, dzięki czemu pasuje zarówno do okien dachowych VELUX, jak i do okien innych producentów. Co więcej, taki sposób instalacji nie ogranicza żadnej funkcji okna, które możemy swobodnie otwierać i zamykać. Podczas zamawiania moskitiery wystarczy podać szerokość i wysokość wnęki. W przypadku montażu na oknie kolankowym, niezbędne jest zastosowanie dwóch moskitier oraz zestawu łączącego, który umożliwi instalację produktów.

Moskitierę podnosi się i opuszcza manualnie, przy pomocy podłużnej listwy. Siateczka porusza się płynnie w bocznych prowadnicach. Gdy nie jest używana, można zwinąć ją do górnej kasety. Jeżeli okno zostało zamontowane w trudno dostępnym miejscu, pomocny będzie drążek teleskopowy.

Moskitiery dostępne są w różnych szerokościach – od 439 mm do 1285 mm i trzech wysokościach: 1,6 m, 2 m i 2,4 m. Wysokość jest regulowana. Cena katalogowa moskitiery VELUX ZIL zaczyna się od 400 zł.

Zobacz także... Moskitiery na okna i drzwi. Czy warto je instalować?

    Więcej o:

Skomentuj:

Moskitiera - sposób na lato bez komarów. Moskitiera na okno