Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mozaiki ceramiczne od Raw Decor. Światowy design od polskiej marki

Anna Oporska

Raw Decor oferuje najwyższej jakości mozaiki ceramiczne o ponadczasowych wzorach. Choć nazwa marki brzmi obco, jest to polska firma kontynuująca rodzinną tradycję.

Znakiem rozpoznawczym marki Raw Decor stały się ceramiczne mozaiki zarówno ścienne jak i podłogowe o eleganckich, stylowych formach. Firma stawia na ponadczasowe wzornictwo, którego korzeni wielu jest gotowych szukać w USA. Tymczasem Raw Decor to marka w stu procentach polska, która znakomicie wpisuje się w nasz cykl POLSKI PROJEKT, w którym prezentujemy najlepsze polskie wzornictwo.

Nowoczesny design oparty na tradycji

Firma powstała kilka lat temu z potrzeby tworzenia pięknych i wysokiej jakości mozaik ceramicznych. Dziadek założycieli w okresie przedwojennym zajmował się wypalaniem kafli do pieców i prowadził własną kaflarnię. W 2013 roku rodzeństwo Małgorzata i Piotr postanowiło powrócić do tej rodzinnej tradycji. Nie chcieli jednak wskrzeszać dawnych wzorów, a tworzyć nowe, bardziej przystające do współczesnych gustów. Pełnymi garściami korzystali jednak ze standardów, jakimi kierował się ich dziadek. Tak stworzyli nowoczesną markę, wpisującą się w obecnie panujące trendy, wypełniając tym samym niszę rynkową.

Mozaika Arabeska
Mozaika Arabeska
fot. mat.prasowe

Mozaiki i płytki dostępne w ofercie Raw Decor cechują się prostymi, acz eleganckimi formami o ponadczasowym charakterze. Dostępne są one w wąskiej palecie barwnej. Każdy wzór można nabyć w kolorze białym, czarnym i szarym. Niektóre wzory są także dostępne w kolorach błękitnym, niebieskim i w różnych odcieniach szarości. Mozaiki mogą być matowe lub szkliwione. Najważniejsze wzory od Raw Decor to Heksagony, Arabeska, Cegiełka i Jodełka. Wszystkie wyglądają szykownie, elegancko i pasują do wielu stylów urządzania wnętrz, takich jak: modern classic, nowojorski, angielski, skandynawski, minimalistyczny czy loftowy.

Marka w swojej ofercie, poza mozaikami, ma również szeroką gamę ceramiki dekoracyjnej – od waz po stołki ceramiczne czy lampy stołowe. Więcej: rawdecor.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Mozaiki ceramiczne od Raw Decor. Światowy design od polskiej marki