Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy wzór pościeli od marki Hayka. Poczujesz się jak na plaży

Anna Oporska

Polska marka Hayka zasłynęła z pościeli z realistycznymi nadrukami słomy i mchu. Teraz debiutuje z nowym wzorem - Plaża.

Każdy nowy wzór pościeli marki Hayka jest wydarzeniem. Najpierw były słoma i mech. Niedawno informowaliśmy o powstaniu kompletu pościeli Kosmos z mapą nieba północnego. A teraz nadszedł czas na całkowitą zmianę scenerii. Marka Hayka wprowadza pościel, dzięki której przeniesiecie się na piaszczystą, bałtycką plażę i poczujecie się jak na wakacjach.

My zgubiliśmy w piasku niebieskie kredki, bez których nie możemy dokończyć rysunku morskich fal. Pani z ręcznika obok od godziny szuka swojej ślubnej obrączki. Były jeszcze muszelki, ale wszystkie wyzbieraliśmy... Jest jednak wiele innych rzeczy, które czekają w piasku, aby je odnaleźć

- piszą poetycko, ale i bardzo prawdziwie o swojej nowej pościeli projektanci Gosia i Marcin Dziembaj, czyli polskie studio projektowe Dizeno z siedzibą w Szczecinie, tworzące markę Hayka.

Pościel wykonana jest z wysokiej jakości satyny bawełnianej, która jest zarazem wytrzymała, jak i miękka w dotyku. Fotorealistyczny nadruk piasku na plaży daje niesamowity efekt wizualny. W tej pościeli można naprawdę poczuć się jak na wakacjach, i to nie wychodząc z własnego łóżka. Nowy wzór Plaża jest dostępny w kilku rozmiarach, można go nabyć w sklepie internetowym hayka.eu, w nowo otwartym sklepie stacjonarnym marki w Szczecinie, a także w wielu sklepach z polskim designem.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy wzór pościeli od marki Hayka. Poczujesz się jak na plaży