Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa brama garażowa Belado – OKNOPLAST proponuje rozwiązanie szyte na miarę

sponsorowany

Jakość, desing, wysokie parametry termiczne, nowoczesne technologie – to określenia które idealnie określają nie tylko nowinki ze świata nowoczesnych technologii. To również doskonałe podsumowanie najnowszej bramy garażowej Belado wprowadzonej do oferty marki ONOPLAST.

Brama Belado od OKNOPLAST
Brama Belado od OKNOPLAST
Oknoplast

Bramy garażowe kojarzą nam się najczęściej z funkcją jaką mają spełniać – zamykać nasz garaż. Najczęściej są białe lub brązowe. Naszym pierwszym skojarzeniem nie jest nowoczesny design czy zaawansowana technologia. Tymczasem OKNOPLAST, znany ze swojego zamiłowania do projektów najwyższej jakości i wykorzystania nowinek technologicznych proponuje nową bramę garażową – Belado.

Belado to brama szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Możemy skonfigurować ją w taki sposób, że będzie pasowała do absolutnie każdego domu. Spełnia 4 najważniejsze wymogi jakie możemy mieć szukając bramy:

1.    Termoizolacyjności

Projektując wszystkie swoje produkty OKNOLPAST dokłada starań by wskaźniki termoizolacji były na najwyższym możliwym poziomie – firma stawia na energooszczędność. Brama Belado spełnia najwyższe wymogi w zakresie termoizolacji i efektywności energetycznej. Konstrukcja segmentów z przegrodą termiczną i większa grubością całkowitą, w połączeniu z ociepleniem twardą pianką PUR, gwarantuje najwyższe właściwości izolacji cieplnej i akustycznej. Współczynnik izolacyjności cieplnej to K = 0,34 W/m2K.

2.    Design

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku modeli bram, bramy Belado posiadają eleganckie wykończenie także od wewnątrz. Dostępne w szerokiej palecie kolorów i faktur pozwolą uzyskać wyjątkowy i estetyczny design. Dodatkowo bramy garażowe OKNOPLAST to komfortowa klasa produktów wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić m.in. zwiększoną ilość miejsca przed garażem, dużą wysokość przejazdu, wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej czy łatwość obsługi.

3.    Jakość

Brama garażowa Belado jest nie tylko elegancka i dopracowana pod każdym względem, ale odznacza się też maksymalną odpornością na działanie czynników zewnętrznych czy upływ czasu. Pełną niezawodność i łatwość obsługi osiągnięto dzięki sprężynie naciągowej lub sprężynie skrętno-wałowej z dwustronnym zabezpieczeniem na wypadek pęknięcia jednej ze sprężyn. Z kolei stabilna i cicha praca bramy jest możliwa dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

4.    Technologia.

Bramy OKNOPLAST dostępne są z dedykowanymi, wielofunkcyjnymi napędami, które są częścią systemu Smart OKNOPLAST. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie części składowe mamy zintegrowane w jeden spójny system zarządzania, który w zależności od indywidualnych potrzeb możemy zintegrować z urządzeniami wewnątrz domu - z poziomy naszego telefonu możemy zmieniać ustawienia oświetlenia, ogrzewania – a także na zewnątrz – jak brama garażowa, brama wjazdowa, drzwi czy monitoring.

Nasza nowa brama garażowa Belado to rozwiązania spełniające wszystkie wymogi jakie możemy sobie tylko wyobrazić poszukując idealnego rozwiązania do naszego garażu. Jest wygodna w codziennym użytkowaniu i możemy ją integrować z urządzeniami smart home. Jest odporna i ma doskonałe parametry termoizolacyjne i akustyczne. Kiedy dołożymy do tego nowoczesny design i możliwość personalizacji ze względu na możliwość wyboru różnych wersji stylistycznych oraz dobór powierzchni bramy w dowolnych kolorach z palety RAL czy też np. w okleinie drewnopodobnej to otrzymujemy produkt, z którego w OKNOPLAST jesteśmy niezwykle dumni

podkreśla Mike Żyrek, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w Grupie OKNOPLAST.

Belado to kolejna już brama w ofercie marki OKNOPLAST. Wcześniej firma wprowadziła do swojego portfolio bramę Dekedo, która cieszy się ogromnym i wciąż rosnącym zainteresowaniem klientów. Więcej na temat bram od OKNOPLAST znajdziemy tutaj.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa brama garażowa Belado – OKNOPLAST proponuje rozwiązanie szyte na miarę